Новорічна фотозона

У школі створено новорічну фотозону ” Казкова ніч”.

Новорічна фотозона

Акція “Букет замість ялинки”

10. 12. 2020 р. в школі відбулася традиційна акція “Букет замість ялинки”.

Акція “Букет замість ялинки”

Підведення підсумків голосування за найкращий відеоролик КТС № 1 «Рідній школі 45»

З 17.11—20.11.20 р. в школі відбулося онлайн — голосування за найкращий відеоролик КТС № 1 «Рідній школі 45». Всього проголосувало 1032 учасники освітнього процесу. 7В (353 людини, 34.2%) посів І місце, 8А (272 людини, 26.4%) — ІІ місце, 10А (181 людина, 17.5%) — ІІІ місце. Дякуємо всім за участь! Вітаємо переможців солодощами!

Онлайн голосування на кращій відеоролик КТС №1 “Рідній школі-45”

Шановні учасники освітнього процесу! Дякуємо учнівським колективам та класним керівникам за участь у шкільній КТС № 1 «Рідній школі-45». Для підбиття підсумків колективно-творчої справи потрібен останній крок – це онлайн голосування на кращій відеоролик.

Онлайн голосування на кращій відеоролик КТС №1 “Рідній школі-45”

Нагородження. Спартакіада та гра Сокіл “Джура”.

Наша команда посіла І місце в змаганнях зі спортивного орієнтування районної Спартакіади школярів.

Нагородження. Спартакіада та гра Сокіл “Джура”.

Спортивний захід до Дня Козацтва

Спортивний захід. Відео-привітання від учнів нашої школи до Дня Захисника України та Дня Козацтва.

Спортивний захід до Дня Козацтва