ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Переходь на українську!

Учні 6-В класу взяли участь у проекті “Переходь на українську!”, метою якого було закликати російськомовних старшокласників переходити на державну мову в повсякденному спілкуванні. Вони підготували правила поступового переходу на українську мову і виступили з ними перед старшокласниками.

Керівники проекту – Оксененко Л. В., Каспіркевич О. О. Говорімо українською, бо ми українці!

Відео привітання вчителів з днем вчителя від 11А та 11Б класів

Нагородження учнів переможців в “Олешки кубок знаний 2018”

Вчора учні, що стали переможцями міської олімпіади з інформаційних технологій та математики, отримали нагороди від спонсорів. Нагороди вручили директор Комп’ютерної Академії ШАГ Швець Віталій та депутат міської ради Мельников Роман Сергійович.

Продовжувати читання Нагородження учнів переможців в “Олешки кубок знаний 2018”

День цивільної оборони

У школі відбувся день цивільної оборони. Учні разом з педагогами та технічним персоналом евакуювалися з приміщення школи за 2 хвилини 40 секунд. Потім до школи завітали рятівники ДСНС. Головний фахівець ДСНС Перерва Ганна Сергіївна розповіла учням про поведінку при надзвичайних ситуаціях, а рятівники продемонстрували свою роботу.

Продовжувати читання День цивільної оборони

Агенти 101

Відбувся районний фестиваль дружин юних пожежних. Серед 13 шкіл району наша команда «Агенти 101» посіла 3 місце на цьому святі.

Продовжувати читання Агенти 101

Літературний вечір «Только любовью держится и движется жизнь»

В школі відбувся літературний вечір «Только любовью держится и движется жизнь» (кер. Умнова Л.Ф.), на якій були запрошені учні 8 – 9 класів, батьки, вчителі. Вечір отримався яскравий, емоційний. Учні, батьки взяли активну участь у конкурсній програмі. Актори 9-х класів були неперевершені, глядачі аплодували в кінці дійства стоячи.

Продовжувати читання Літературний вечір «Только любовью держится и движется жизнь»

Змагання зі стрільби «Соколине око»

Відбулися шкільні змагання з кульової стрільби Соколине око за підтримки міської організації військовослужбовців АТО. Учні брали активну участь у проведенні змагань. Нагородження переможців та підведення підсумків було здійснено на загальношкільній лінійці.

Продовжувати читання Змагання зі стрільби «Соколине око»