ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Новорічна кругосвітня подорож в 6-а класі

Новорічна кругосвітня подорож в 6-а класі

Новорічна кругосвітня подорож в 6-а класі. Ось так дружня класна родина – діти, батьки та вчитель святкували новий рік 2019! Продовжувати читання Новорічна кругосвітня подорож в 6-а класі

Шоумастгоуон 2018

В школі відбулося новорічне свято для 8—11 кл. «Шоумастгоуон». Учнівські колективи підготували яскраві виступи. Свято отрималось емоційне, креативне, сповнене новорічним настроєм та сподіваннями.

Шоумастгоуон 2018

Продовжувати читання Шоумастгоуон 2018

Мовний челлендж “Звучи, рідна мово!”

Учні 8,9,11 класів запустили мовний челендж “Звучи, рідна мово”, започаткований студентами Чернівецького університету.

Мовний челлендж "Звучи, рідна мово!"

Ми не можемо стояти осторонь від глобальних проблем і закликаємо вас не бути байдужими. Продовжувати читання Мовний челлендж “Звучи, рідна мово!”

Переходь на українську!

Учні 6-В класу взяли участь у проекті “Переходь на українську!”, метою якого було закликати російськомовних старшокласників переходити на державну мову в повсякденному спілкуванні. Вони підготували правила поступового переходу на українську мову і виступили з ними перед старшокласниками.

Переходь на українську!

Продовжувати читання Переходь на українську!

Відео привітання вчителів з днем вчителя від 11А та 11Б класів

Нагородження учнів переможців в “Олешки кубок знаний 2018”

Вчора учні, що стали переможцями міської олімпіади з інформаційних технологій та математики, отримали нагороди від спонсорів. Нагороди вручили директор Комп’ютерної Академії ШАГ Швець Віталій та депутат міської ради Мельников Роман Сергійович.Нагородження учнів переможців в "Олешки кубок знаний 2018"

Продовжувати читання Нагородження учнів переможців в “Олешки кубок знаний 2018”

День цивільної оборони

У школі відбувся день цивільної оборони. Учні разом з педагогами та технічним персоналом евакуювалися з приміщення школи за 2 хвилини 40 секунд. Потім до школи завітали рятівники ДСНС. Головний фахівець ДСНС Перерва Ганна Сергіївна розповіла учням про поведінку при надзвичайних ситуаціях, а рятівники продемонстрували свою роботу.

День цивільної оборони Продовжувати читання День цивільної оборони