Поради випускникам щодо підготовки та проходження ЗНО

Послідовність підготовки до ЗНО:

Розробіть план підготовки до ЗНО: визначте обсяг роботи на кожен тиждень, день. Заплануйте, коли саме ви вивчатимете той чи той розділ, ту чи ту тему. Психологи радять розпочинати з найцікавішої теми — це допоможе швидко звикнути до режиму роботи. Продовжувати читання Поради випускникам щодо підготовки та проходження ЗНО

Поради батькам щодо формування у дітей адекватної самооцінки

• Не оберігайте дитину від повсякденних справ, не прагніть вирішувати за неї всі проблеми, але і не перенавантажуйте її тим, що їй непосильно. Нехай дитина виконує доступні їй завдання і одержує задоволення від зробленого.

Продовжувати читання Поради батькам щодо формування у дітей адекватної самооцінки

Виховна година з учнями 7-В класу

7 травня Скоробогата Тетяна Валеріївна провела виховну годину з учнями 7-В класу на тему «Безпека-небезпека (частина І)» (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Вправа «Ризиковані ситуації»:

Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-В класу

Поради батькам випускників щодо підготовки до проходження ЗНО

Виховна година з учнями 7-А «Як приймати рішення» (І частина)

Шугалєй Оленою Юріївною було проведено виховну годину з учнями 7-А класу на тему «Як приймати рішення» (І частина) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-А «Як приймати рішення» (І частина)

Вправи для розвитку уваги та пам’яті дітей 6 років

Виховна година в 7Б на тему “Як приймати рішення”

26 лютого 2018 року Макаренко  Катериною Вікторівною  було проведено виховну годину з учнями 7-Б класу на тему «Як приймати рішення (ІІ частина)» (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Продовжувати читання Виховна година в 7Б на тему “Як приймати рішення”