Правила поведінки учнів

Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4

Ми – у безпеці

1) Правила поведінки у школі базу­ються на чинному законодав­стві України;

2) Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогне­небезпечним речовинам, алко­гольним напоям, цигаркам, нар­котикам, токсичним речовинам

3) Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами

4) Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

5) У школі  поводимось гідно та поважаємо честь і гідність лю­дей, які знаходяться поруч

6) У разі пропуску занять з поважної причини до 3-х днів  зобов’язані пред’явити класному керівнику довідку або пояснювальну від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску 10 днів без поважної причини  інформація подається до відділу освіти, служби у справах дітей, ювенальної превенції Національної поліції у Херсонській області.

Ми – ввічливі:

1) Приходимо до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займаємо своє робоче місце, готуємо все необхідне навчальне приладдя до уроку.

2) Дотримуємось золотого правила: стався до інших так, як би хотів, щоб ставились до тебе

3) Звертаємося  до педагогів, працівників школи  та один до одного шанобливо.

Ми – старанні і наполегливі у навчанні:

1) Бережемо майно школи, дбаємо про чистоту та порядок на території школи

2) Старанно систематично виконуємо домашні завдання

3) Якщо треба поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя,  піднімаємо руку.

4) Якщо під час занять необхідно вийти з класу, попроси дозволу у вчителя.

5) Коли вчитель входить в клас, підводимося, вітаючи його або будь-якого дорослого

6) Протягом дня підтримуємо чистоту робочого місця

7) Під час уроку серйозно ставимося до навчання, висловлюємо свої погляди, поважаємо думку і почуття інших.