Одеський військово-морський ліцей

Одеський військово-морський ліцей запрошує на навчання юнаків, які у цьому році закінчують 9 класів загальноосвітньої школи,яким виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї, а після його закінчення, продовжити навчання у навчальних закладах Збройних сил України.
Випускники військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та військових кафедр цивільних ВНЗ за цільовим прийомом.
З 2017 року в ліцеї започатковано курс підготовки до тестування для визначення рівня знання англійської мови за стандартами НАТО. Військово-морський ліцей – єдиний загальноосвітній заклад в Україні, випускники якого за результатами тестування отримують сертифікат знання англійської мови зразка, який дає змогу безкоштовно навчатися у вищих військових навчальних закладах за кордоном. Також після закінчення 1 курсу ліцеїсти проходять морську практику на кораблях Військово-морських Сил Збройних Сил України. Право для вступу до ліцею мають юнаки – громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів середньої загальноосвітньої школи та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченні бажають продовжити навчання у навчальних закладах Збройних Сил України. Пільги для вступу мають дїти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти військовослужбовців та військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, діти переселенців із районів проведення антитерористичної операції та з тимчасово окупопаних територій (АР Крим, Луганська та Доненька області), та інших пільгових категорій.

Детальну інформацію можна отримати на сайті vml.org.ua та за телефонами 0958165506, 0979163559 або завітати до ліцею за адресою: 65062, місто Одеса, вул.Фонтанська дорога, 14.