Готуємося до нового 2021-2022 навчального року

Триває набір здобувачів освіти до 1-го класу.

Оголошено набір до спеціалізованих класів з поглибленим вивченням української мови та фізики.

Відповідно до статті 18 Закону України “Про загальну середню освіту” зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

Дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

– заява на ім’я директора школи;

– копія свідоцтва про народження дитини;

– медична картка встановленого зразка.

– документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 -го класу).

До першого класу зараховуються діти, як правило, з шести років, які досягли шкільної зрілості.

Кількість учнів у класах розвивального навчання або допрофільних може бути зменшена до 15 учнів за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють, на підставі їх заяв та договірних зобов’язань на навчання у класах із наповнюваністю нижче нормативної.

Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності підтвердження про прийом до іншого навчального закладу.

Учням, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу, надається право і створюються умови для індивідуального навчання відповідно до Положення про індивідуальне навчання, затвердженого Міністерством освіти і науки України.

У навчальному закладі створюються умови для інклюзивного навчання.

Згідно зі статтею 12 Закону України “Про охорону дитинства” батьки несуть відповідальність за стан здоров’я дитини, її фізичний розвиток.

Відповідно до статтей 12, 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” медичні працівники, які проводять профілактичні щеплення, зобов’язані надавати об’єктивну інформацію особам, яким проводять щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень і можливі післявакцинальні ускладнення. Особам, що не досягли п’ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об’єктивно інформованих батьків або інших законних представників, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об’єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров’я і подальші наслідки. Якщо особа та (або) її законні  представники відмовляються від обов’язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження – засвідчити це актом у присутності свідків.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров’я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного “Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу”).

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та чекати на лист з подальшими вказівками. За наявності місць, всі діти, для яких була створена заява, потраплять до школи. При недостачі місць право дитини на вступ буде визначатися жеребкуванням.

Посилання на сайт: https://school.isuo.org/

Учителі, які набирають 1-і класи НУШ у 2021-2022 році

Лінська Лілія Олександрівна

Учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,

педагогічний стаж 27 років.

У 1994 році закінчила Херсонський державний педінститут ім. Крупської за спеціальністю  «Початкове навчання».

Буганова Людмила Миколаївна

Учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,

педагогічний стаж 37 років.

У 1984 році закінчила Херсонський державний педінститут ім. Крупської за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання»

Сафіна Ніла Петрівна

Учитель початкових класів, старший учитель,

педагогічний стаж 40 років.

У 1981 році закінчила Бериславське педагогічне училище.

Арашкієва Катерина Андріївна

Учитель початкових класів, учитель інформатики в початкових класах, спеціаліст,

педагогічний стаж 10 років.

У 2011 році закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю «Початкове навчання»

Готуємося до нового 2021-2022 навчального року

НАКАЗ № 82/О від 03.06.2021р.: Про проведення урочистого свята, присвяченого врученню свідоцтв учням 9-их класів

НАКАЗ № 83/У від 09.06.2021р.: Про переведення учнів на наступний рік навчання