Зустріч з першим заступником голови Херсонської обласної ради Зеленчуком В.В.

У школі побував перший заступник голови Херсонської обласної ради Зеленчук Василь Васильович. Він провів зустріч з педагогічним колективом школи. Під час зустрічі Василь Васильович вручив Почесні грамоти голови обласної ради  Мангера В.М. вчителям школи Ластовецькому В.В. та Оксененку В.Я. за сумлінну працю, професіоналізм, вагомі досягнення в організації навчання та виховання учнівської молоді, високий рівень навчально-виховного процесу.

Під час спілкування з Василем Васильовичем вчителі школи висловили занепокоєння ходом підготовки до нового навчального року. У школі набрано 122 майбутніх першокласників, це 5 класів, які з 1 вересня будуть навчатися за новою програмою і втілювати в життя НУШ. Для реалізації положень про Нову українську школу треба створити матеріальну базу, що відповідає вимогам. Учителі проходять навчання, але впевненості в тому, що вони будуть забезпечені необхідним дидактичним та технічним обладнанням немає. Це дуже хвилює педагогів.

Педагогічний колектив висловлює щиру подяку обласній раді за підтримку та розуміння. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Дякуємо за подарунки та високу оцінку нашої праці. Ми небайдужі люди і хвилюємося за майбутнє нашої країни.