З Днем Гідності, країно!

20 листопада 2018 року команда учнів 11-тих класів (керівник – учитель історії Кошева Інна Миколаївна) брала участь у молодіжних дебатах «Гідність у дії», присвячених 5-тій річниці Революції Гідності. Дійство відбулося з ініціативи міської ради і в рамках творчих днів методичного об’єднання вчителів історії Олешківської спеціалізованої школи №4.

Шкільна команда у складі Петухової Валерії, Гарбери Єви, Оніщенко Яни, Запорожченка Олексія, Евстаф’єва Артура гідно представили заклад освіти, толерантно спілкувалися з учасниками дебатів, грамотно висловлювали власну думку. За активність і креативність учні були нагороджені подякою міського голови Воронова Дмитра Миколайовича.

Учасникам дебатів зустріч сподобалось, маємо багато приємних вражень, чекаємо нових зустрічі.