bulling

Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра»

Вихованці шкільного театрального гуртка «Зебра» ( кер. Кондратенко Н.О.) підготували виставу до Дня Св. Миколая для учнів молодших класів. Діти отримали велике задоволення від перегляду. Адміністрація закладу вітає вихованців та керівника гуртка Кондратенко Н.О. з дебютом у новому складі гуртківців. Дякуємо за чудову святкову виставу!

Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра»Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра» Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра»