bulling

Всеукраїнська інтернет-олімпіада “На урок”

Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок"

З 1 вересня по 8 листопада 2019 року школярі України могли взяти участь у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах  “На урок”. Кожен учасник міг проявити себе, випробувати власні сили та перевірити знання з навчальних предметів.

Учні нашої школи взяли участь в олімпіаді з англійської мови  та показали високий рівень знань. Школярі молодшої ланки вибороли багато  перших місць: Поліна Маценко – 2-В, Дар’я  Голобородько – 3-В, Мілана Поляченко – 2-В, Літвін Діана – 3-В, Артем Янковой – 3-Г, Ніколь Абдулаєва – 3-Г, Артемій Марченко – 3-Г, Анжеліка Гордієнко – 3-Г, Сергій Ільїн – 3-Г.

Другі місця посіли: Арина Профатило – 3-Г, Вероніка Хорєва-3-г.

Третє місце у Дениса Лемешева 2-В, Мирошніченко  Міли-2-Г, Егора Нагорнюк – 3-Г, Консянтина Тичини – 3-Г, Валерії Гетьманської – 3-Г.

Серед учнів 5-8 касів перше місце посіли Дмитро Поляченко – 6-В, Вікторія Надточій – 6-В, Єлізавєта  Троїцька – 7 – В.

Третє місце заволодів Михайло Іванніков – 7-В.

Учениця 11-В класу Вероніка Піддубна виборола 2 місця серед старшокласників.

Усі учасники отримали електронні  сертифікати про участь в олімпіаді, були нагороджені  дипломами.

Учитель англійської  мови

Бєлоусова  А.В. , спеціаліст вищої  категорії, старший учитель.