Військово-патріотична гра

13.05.20017 в школі відбулася традиційна військово-патріотична гра «Майбутній захисник Вітчизни» для учнів 5-10 класів. Учнівські колективи мандрували станціями: «Перетягування канату», «Зустрічна естафета», «Смуга перешкод», «Метання гранати в ціль», «Стрільба з пневматичної зброї», «Підтягування», «Швидке медичне реагування», «Перенос потерпілого», «Стройової пісні», «Зарядка магазина», «Дартс». Після проходження станцій учнівські колективи вишикувалися на лінійці, де були нагороджені переможці гри. Допомагали у проведенні гри запрошені гості:

1. Командир військової частини А 24-07, підполковник А.М. Царапора;
  2. Зам по тилу, учасник АТО, майор О.В. Волоський ;
  3. Головний старшина військової частини, старший сержант Чернявський В.М.;
  4. Технік, учасник АТО, прапорщик Д.В. Скакун;
  5. Водій, учасник АТО, колишній учень нашої школи, А.М. Степанов;
  6. Учасник АТО, старший солдат, В.В. Паламарчук;
  7. Командир загону швидкого реагування Херсонської обласної організації товариства Червоного Хреста України М.І. Тараненко ;
  8. Волонтер загону швидкого реагування П.О. Руссков ;
  9. Старший солдат, учасник АТО, А.В. Мальчиков;
  10. Підполковник, учасник АТО, військовий комісар Олешківського райвійськкомату С.А. Панасюк.

Останньою станцією гри була «Козацька», на якій усі учасники змагань мали змогу скуштувати смачний козацький куліш.

Для перегляду всіх фото натисніть на зображення:

Військово-патріотична гра / Google Photos