bulling

Відбулося тренінгове заняття для практичних психологів

15 травня у школі відбулося тренінгове заняття для практичних психологів та соціальних педагогів ЗНЗ Олешківського району «Безпека та благополуччя дітей у громаді» Модуль 5  – «Участь дітей та молоді у прийнятті рішень, які стосуються їхнього життя».

Відбулося тренінгове заняття для практичних психологів

Тренінгову програму було організовано за співпраці школи  та Олешківського районного  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Міжнародної громадської організації «Міжнародний центр розвитку і лідерства». Тренінгова програма була цікавою та інтерактивною завдяки досвідченим тренерам  Афанасьєвій Людмилі Іванівні та Кавун Жанні Григорівні.

Дякуємо за співпрацю.

Відбулося тренінгове заняття для практичних психологів Відбулося тренінгове заняття для практичних психологів Відбулося тренінгове заняття для практичних психологів