Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт.

В школі відбувся вечір зустрічі однокласників. Свято отрималось емоційним, цікавим. Учні школи  допомогли здійснити  мандрівку в минуле.   11Б клас повернув  минулих випускників на дискотеку 90-х років.

Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт.Учні 9А класу підготували хореографічну постановку пісні Майкла Джексона.

Хореографічний колектив «Фантазія» дарував випускникам минулих років свої  композиції. Музичне вітання отримали від учениць школи Штанько Катерини та Костенко Поліни. Несподіванкою для віх присутніх було музичне вітання від Чухалова Романа та його чарівної дружини.

Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт.Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт. Вечір зустрічі однокласників. Фото звіт.

Фотографії люб’язно надані Финч Видео