bulling

В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ

В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ

Надзвичайна подія відбулася сьогодні 20 січня у центрі культури та дозвілля. У диско залі було проведено перший Камеді-Фест серед молоді міста Олешки. Прийняли участь у заході чотири команди: «Хорошая кампания» Олешківської гімназії, «Суржик стайл» СШ №2, «Красавицы и чудовище» СШ №4 та «Кого могли, того й зібрали» Олешківської школи – інтернату. Командам у підготовці номерів допомагали тренери-студенти Херсонського Державного Університету, активні учасники КВК та різних гумористичних ШОУ.

В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ

В ході веселих конкурсів діти демонстрували чудові артистичні дані, веселили глядачів сучасним гумором та показали міцний командний дух.

В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ

Складу журі, а це міський голова Воронов Д.М., приватний підприємець Тихий А.М. та заступник міського голови Петриченко О.М., дуже складно було обрати кращих з кращих… То ж переможців не визначено, але всім учасникам Камеді-Фест Дмитро Миколайович підготувал смачні торти з написом «Самим Крутим». А ще, міським головою було вручено сертифікати в таких номінаціях: «Краща постановка» – її отримали учасники команди «Хорошая кампания» Олешківської гімназії. Сертифікат в номінації «Відкриття року» отримали вихованці школи-інтернату. Сертифікат «Краща актриса» отримали дівчата-красуні команди «Красавицы и чудовище» СШ №4. А сертифікат в номінації «Кращий актор» отримав капітан команди «Суржик Стайл» Олександр Макейчев СШ №2.

В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ

«Вам сподобалося? Тож давайте і надалі проводити такі молодіжні заходи! А ще, перш за все я хочу подякувати всім учасникам Камеди-Фесту та вболівальникам за те, що у нас з вами за кожним словом завжди йде діло. Домовились під час проведення дня шкільного самоврядування провести Камеді-Фест? Зроблено! Тож переконаний, що і надалі будемо активнно співпрацювати! А от визначити найкращих нам з журі, вибачайте, не вдалось, бо ви всі найкращі! Дякую за участь!  Знайте – тільки від вас залежить, яким буде завтрашній день нашого міста, тільки від ваших пропозицій буде залежати молодіжне дозвілля в Олешках!», – звернувся Дмитро Воронов до присутніх.

В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ В ОЛЕШКАХ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ КАМЕДІ-ФЕСТ

Всі були дуже задоволені, мали піднесений настрій та робили сучасні селфі з учасниками Камеді-Фесту. Захід був проведений під патронатом Олешківського міського голови та за участю ведучого Яременко Андрія.

Джерело: Олешківська міська рада

Коментарі