Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії

Учні 6-класу, завдяки батьківській турботі Горбач А.В та Левченко Л.А. , побували на цікавій екскурсії на швейному об’єднані «ВІД» та ТРК «Скіфія». Головний технолог об’єднання Горбач А.В підготувала чудову екскурсію та просто фантастичний майстер-клас.

Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії

Діти побачили, як народжуєть ся одяг та мали можливість спробувати свої сили у пошитті виробів. На ТРК «Скіфія» діти мали можливість побачити, як створюються теле— та радіопередачі, поспілкуватися із журналістами та ведучими. 

Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії Учні 6-класу побували на цікавій екскурсії

Дякуємо за турботу нашим класним матусям!

Коментарі

коментар