Театралізоване свято до дня Святого Миколая “Зустрічаймо Миколая!”

До Дня Святого Миколая в закладі відбулося театралізоване свято “Зустрічаймо Миколая!” для учнів 1-2 класів.Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Свято було проведено з дотриманням епідемічних вимог. Дякуємо театральній студії “Зебра” під керівництвом Наталії Кондратенко-Гром, за організацію освітлення вистави Артему Кисельову. Вистава отрималась яскравою, змістовною. Учні початкової ланки отримали незабутні емоції від перегляду вистави. Дякуємо вихованцям театральної студії: Тимофієвій А., Вендич С., Адаменко К., Григораш О., Андріївська А., Мав’ян Є., Притулі Д., Івановій Д., Міронов С.Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!" Театралізоване свято до дня Святого Миколая "Зустрічаймо Миколая!"