bulling

Школа початкова – цікава й загадкова

Яскраво завершилися творчі дні учителів початкових класів нашої школи. 21 лютого 2020 року навчальний день розпочався показовими уроками. У 3-В класі вчителем Сафіною Нілою Петрівною проведено урок математики на тему “Віднімання трицифрових чисел з переходом через десяток”. Приємно вразила активність дітей на уроці, вдалий підбір вчителем цікавих форм роботи з геометричним і математичним матеріалом, уміння працювати в групі і парі. Школа початкова - цікава й загадкова

Учитель Мазлова І.О. запросила всіх охочих на урок “Я досліджую світ” у 2-А класі НУШ. Цікава і близька другокласникам  тема “Кімнатні рослини і догляд за ними” була майстерно розкрита під час уроку. Після ранкової зустрічі діти в групах досліджували особливості будови кімнатних рослин, спостерігали за їх ростом, визначали їх користь для людини, ділилися секретами догляду за ними. Урок супроводжувався цікавими інтерактивними вправами, динамічними іграми.

Білоусова Тетяна Михайлівна у День рідної мови провела цікавий урок літературного читання в 2-Г класі НУШ з теми “Чому місяць лютий лютим зветься”. Вправи з LEGO, різни види читання, елементи “Щоденні 5”, читання в особах – ось найяскравіші моменти уроку. А також запам’яталися допитливі очі другокласників, активність і бажання й надалі вивчати рідну мову, говорити нею завжди, читати  твори українських письменників.Школа початкова - цікава й загадкова

Після уроків учнів 2-х класів  запросили на незвичний захід – “Наукові пікніки, або роздуми про рослини”. У коридорах школи розташувалися такі наукові пікніки: “Ліки на підвіконні”, “Чай цілющий завари – і здоров’ячко зміцни”, “Мило трав’яне – корисне й запашне”, “Кактусове королівство”. На кожному пікніку учні дізналися багато цікавого про вирощування кактусів, навіть самі навчилися їх висаджувати. Особливе спасибі за це учням 3-В класу, які показали майстер-клас з цього питання.

Школа початкова - цікава й загадкова

Маленькі першокласники (1-Б клас) під керівництвом Буряк Галини Миколаївни підготували цікаві повідомлення про лікарські кімнатні рослини, а учні 1-Г класу разом зі своїм вчителем Дубровіною Катериною Петрівною показали, як можна вирощувати рослини на підвіконні.

Школа початкова - цікава й загадкова

Авраменко Наталя Миколаївна та Білоусова Тетяна Михайлівна разом зі своїми 2-В і 2-Г класами пригощали запашним трав’яним чаєм усіх охочих, при цьому розповідали про його цілющі властивості.

Школа початкова - цікава й загадкова

Щурська Інеса Вікторівна разом з 4-Д класом показала майстер-клас по виготовленню мила з додаванням різних трав.

Школа початкова - цікава й загадкова

“Віртуальна лабораторія” під керівництвом 4-Б класу разом з вчителями Івановою Т.М. та Іпатенко В.В. запросили учнів у чарівний світ науки. Цікава розповідь про квітковий пилок, його користь і шкоду супроводжувалася науковим фільмом. А потім кожен учасник міг подивитися у суперсучасний мікроскоп і побачити різні види пилку. А також поспостерігати за мурашиною фермою!

Школа початкова - цікава й загадкова Школа початкова - цікава й загадкова Школа початкова - цікава й загадкова Школа початкова - цікава й загадкова

Завершився захід в актовій залі феєричним виступом екологічної агітбригади “Веселка” від учнів 4-А класу під керівництвом Завгородньої В.М.

Школа початкова - цікава й загадкова

У коридорах школи діяла виставка фотографій “Моя улюблена кімнатна рослина” і галерея малюнків “Зелена аптека”,  до участі у яких долучилися учні всієї початкової школи.

Школа початкова - цікава й загадкова

Висловлюємо подяку всім, хто залишився небайдужим і допоміг зробити життя початкової школи ще цікавішим і змістовнішим! Окремі слова вдячності Вархолі Володимиру Михайловичу за його безвідмовність і золоті руки!!

Сподіваємося, що всім учасникам і гостям сподобалися проведені заходи!