Района краєзнавча конференція «Примножимо славу дідів і батьків

conferenciya3-min

28.10.16 була проведена района краєзнавча конференція «Примножимо славу дідів і батьків». На цій конференції була присутня делегація від нашої школи, (учні школи) 11-Б, 11-А Семка Ростислав, учень 11-А класу, здобув І місце у міському конференції пошукових робіт «Примножимо славу дідів і батьків».

conferenciya13-min

На цій конференції виступили учні нашої школи: Галяк Максим, учень 11-А класу, учасник вело походу ІІІ ст.. складності «Герої не вмирають»

conferenciya11-min conferenciya10-min

Крамаревська Любов, учениця 11-А класу, голова районної ради старшокласників та спікер школи доповіла про діяльність волонтерських загонів району.

conferenciya8-min

conferenciya12-min conferenciya9-min conferenciya7-min conferenciya1-min conferenciya2-min conferenciya4-min conferenciya5-min conferenciya6-min