Пришкільний відпочинковий табір «Незнайка і К» 2018

З 29.05.18 р. по 15.06.18 р. в школі працює пришкільний відпочинковий табір «Незнайка і К».

Виховний процес на майданчику здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів дітей, з урахуванням їх віку, стану здоров’я. Протягом табірної зміни вже пройшли: День дитячої творчості, День здоров’я та спорту, День Японії, День театру, День квітів, День гумору, День пісні, День туриста, День Землі, День наук та професій. У шкільному відеозалі діти переглядають мультфільми. Шкільна СПС проводить тренінги, відеолекторії, анкетування, профілактичні бесіди з вихованцями  різних загонів протягом роботи табору. Були організовані екскурсії до пожежної частини, кінного клубу «Гранд прикс».

Під час перебування у таборі діти   відвідали  виставу «Кошеня на ім’я Гав» лялькового театру м. Херсона.

Для організації змістовного дозвілля, всебічного розвитку дітей у пришкільному таборі працюють гуртки за інтересами:

«Сходинки до інформатики» (кер. Кравченко О.А.),

«Настільний теніс» ( кер. Кривошеєв О.П.),

«Музичні барвограї» ( кер. Холодар І.І.),

«Мистецтво навколо нас» (вироби з солоного тіста, пластиліну, гіпсу )

( Вегеш Захар, 8А кл. учнівське самоврядування )

«Сам собі майстер» ( кер. Вархола В.М. )

«Малювання» ( кер. Пальшина Н.Ю.)

«Хореографічний» ( кер. Кравченко В., учениця 5В кл., студія           «Фортуна»

«Паперові фантазії» ( кер. Шейгас М., учениця 5В кл.)

«Орігамі» ( кер. Марківська Ж., учениця 5В кл.)