Підведення підсумків конкурсу “Клас року 2018”

В школі відбулися лінійки з підведенням підсумків конкурсу «Клас року 2018».

За підсумками шкільного рейтингу серед учнів молодшої ланки: ІІІ місце вибороли 2В та 3Б класи; ІІ місце посіли 2Б та 3А класи; І місце здобув  учнівський колектив 2А класу. Серед учнів середньої ланки: ІІІ місце розділили 6Б клас, 5В клас, 7А клас; ІІ місце здобув 5А клас; І місце посіли учні 6Г класу. Серед учнів старшої ланки: ІІІ місце 8А клас, ІІ місце 8Б клас, І місце посіли учні 10А класу.

Всі учні отримали подарунки у вигляді щоденників від депутата обласної ради – Рищука Є.М.

Несподіваним подарунком для учня 10А класу Дмитра Кульчицького була грошова винагорода та гіроскутер від  депутата обласної ради Рищука Є.М. за перемоги у другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсах – захистах МАН.