bulling

Підведення підсумків конкурсу “Клас року 2018”

В школі відбулися лінійки з підведенням підсумків конкурсу «Клас року 2018».Підведення підсумків конкурсу "Клас року 2018"

За підсумками шкільного рейтингу серед учнів молодшої ланки: ІІІ місце вибороли 2В та 3Б класи; ІІ місце посіли 2Б та 3А класи; І місце здобув  учнівський колектив 2А класу. Серед учнів середньої ланки: ІІІ місце розділили 6Б клас, 5В клас, 7А клас; ІІ місце здобув 5А клас; І місце посіли учні 6Г класу. Серед учнів старшої ланки: ІІІ місце 8А клас, ІІ місце 8Б клас, І місце посіли учні 10А класу.

Всі учні отримали подарунки у вигляді щоденників від депутата обласної ради – Рищука Є.М.

Підведення підсумків конкурсу "Клас року 2018" Підведення підсумків конкурсу "Клас року 2018"

Несподіваним подарунком для учня 10А класу Дмитра Кульчицького була грошова винагорода та гіроскутер від  депутата обласної ради Рищука Є.М. за перемоги у другому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсах – захистах МАН.

Підведення підсумків конкурсу "Клас року 2018"Підведення підсумків конкурсу "Клас року 2018"