bulling

Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!»

В школі відбулося підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» для учнів 2—10 класів. Інтелектуальні ігри між учнівськими колективами були запеклими, пізнавальними. Учні активно долучилися до виконання цікавих завдань гри «Найрозумніший». Результати змагань були несподіваними, учні розширили свій кругозір з різних напрямків наукових дисциплін. Дякуємо всім гравцям за участь в інтелектуальних іграх!

Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!»