Міжнародний день прав людини

10 грудня – Міжнародний день прав людини відзначили спільним цікавим проектом наш заклад, Олешківська міська бібліотека №3 ім. К. Г. Кудієвського (Наталія Никифорова) Центру культури та дозвілля Олешківської міської ради та обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки.Міжнародний день прав людини Здобули цікавий досвід, провели заходи в ZOOM-просторі . Запросили до зустрічі Юлію Чернієнко, головну бібліотекарку читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, лауреатку ІІ премії за найкращий захід на правову тематику в обласному конкурсі “Правові орієнтири”. Міжнародний день прав людиниВ активному спілкуванні провели для дев’ятикласників засідання юридичної академії супергероїв “На захисті авторського права” , а п’ятикласники здійснили літературно-правову подорож “З героями казок статтями Конвенції про права дитини”.
Суперпризом для учасників став факт, що Юлія Чернієнко, справжня письменниця, яка пообіцяла завітати в гості до школи.