Місячник «Виховуємо громадянина – патріота України»

nagoroda11-min

Розпочався місячник  «Виховуємо громадянина – патріота Украіни». З 10.10.16 р. заплановано проведення тижня національно-патріотичного виховання,  розроблені заходи:

Місячник

«Виховуємо громадянина – патріота  України»

• 10.16 р. зустріч учнів 10-11 класів з військовослужбовцем за контрактом Олешківського районного військового комісаріату Реуцьким І.В.
  • 10.16 р. шкільні спортивні змагання між командами 8-9 класів до Дня захисника України.
  • Виховні години спілкування до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
  • З 10 по 13 жовтня відкриті шкільні змагання «Соколине око» зі стрільби з пневматичної зброї.
  • 10.16 р. участь збірної команди школи у міських святкових заходах до 305-ти річчя Олешківської Січі.
  • Віртуальні екскурсії в шкільному музеї історії та краєзнавства ім. І.Т. Сухарчук «Історія рідного краю» для учнів 5-6 кл.
  • 10.16 р. участь команди школи  у районних змаганнях «Старти надій»
  • Участь у обласному заочному конкурсі на підтримку воїнів антитерористичної операції «Душею прагнемо до миру» учнів 5-9 класів.
  • Участь у міському конкурсі творів-досліджень на тему: «Молодість, опалена війною» до 73-ї річниці визволення міста від німецьких загарбників учнів 8-11 класів.
  • Екскурсії учнів 5-7 класів до історично-культурної пам’ятки  міста «Олешківська Січ» та національного природного парку «Олешківські піски».
  • 10.16 р. районна краєзнавча конференція «Примножимо славу дідів і батьків».
  • КТД № 1 «Учень-3000»,(8-10 кл.); «Фестиваль патріотичної пісні», (5-7,11 кл.); «Фантазії осені»,(2-4 кл. )