Лінійки по паралелям

В закладі освіти відбулися лінійки по паралелям, на яких здобувачі освіти з’ясували тематику колективних творчих справ першого творчого періоду ( вересень- жовтень ). КТС учнів молодшої та середньої ланки “Світ наших захоплень” дозволить відкрити нові таланти та уподобання. КТС учнів старшої ланки “Колесо історії” у формі пошукової роботи, дозволить учням розширити знання про рідний край та місто. Також заплановано проведення виборів спікера дитячого об’єднання ” Шкільний парламент”, шкільної військово-патріотичної гри “Майбутній захисник Вітчизни” та інших заходів.

Лінійки по паралелям Лінійки по паралелям Лінійки по паралелям Лінійки по паралелям Лінійки по паралелям Лінійки по паралелям Лінійки по паралелям