КТС №1 «Добра справа»

З 23.10. по 25.10.17 року в школі відбулося підведення підсумків КТС №1 «Добра справа».

Доброта – найбільша цінність нашого життя. Вона завжди приносить радість оточуючим людям. Це чарівні ліки, які виліковують суспільство від багатьох недуг. Учнівські колективи школи протягом І творчого періоду здійснили допомогу людям похилого віку: Лукашовій Ніні Михайлівні (11-Б кл.) та Далінчук Людмилі Олександрівні (11-А кл.) ; висадили 45 беріз на шкільному подвір’ї (9-Б, 9-Г кл.); 7-А клас – екологічний десант, з прибирання території міського пляжу; 6-А,9-А класи – прибирання біля пам’ятних знаків «Розстріляним мирним громадянам» (учні 7-Б кл.) «Гармата» (учні 8-Б кл.); допомагали покинутим тваринам учні 6-Б та 7-Вкл.;  учні 6-В класу «вилікували» 40 підручників шкільної бібліотеки; учні 8-Г подарували нові книги до бібліотеки школи.

Паралель 5-их класів, 9-В клас брали участь у благодійній ярмарці солодощів. Зібрані кошти 4211 грн. були передані у виглчді адресної допомоги онкохворим людям міста. Учні 10-А, 8-Б, 8-Г відвідали дитячі садки міста та подарили дітям солодощі, іграшки, книги. Учнівський колектив 8-А класу побував з подарунками у міській дитячій туберкульозній лікарні.

Учні 8-В класу пригостили солодощами до Дня Захисника Вітчизни хлопців будинку інвалідів. Учні 10-Б кл. спільно з громадською організацією «Лелекера» збирали пластик для вторинної переробки. Учні 6-Г вирішили до кіінця року зробити 27 добрих справ та представили відео-звіт  про 9 зроблених справ.