bulling

ІV-й міжнародна конференція «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес»

ІV-й міжнародна конференція «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес»

15 грудня 2016 року за запрошенням Асоціації «Інформаційні технології України»  вчитель Інформатики Ластовецький В.В. взяв участь в ІV-й міжнародній конференції «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес».

Захід був організований і проведений Асоціацією «ІТ України»  та Міністерством освіти і науки України за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Державного агентства з питань електронного урядування України. Мета цьогорічної зустрічі представників ВНЗ та ІТ-бізнесу – створення дієвої платформи для діалогу і стратегічного співробітництва між керівниками державних органів, вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладів і провідних ІТ-компаній.

ІV-й міжнародна конференція «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес»
Серед завдань конференції – створення механізмів визначення та вирішення кадрових проблем галузі, зокрема, щодо визначення відповідності рівня кваліфікації випускників потребам галузі, підвищення інтересу молоді до ІТ-спеціальностей та вдосконалення процесу освіти у сфері ІТ.

З вітальними промовами до присутніх звернулися директор Асоціації «ІТ України», Радник міністра  В. Валєєв, голова Комітету  ВР України з питань інформатизації та зв’язку О. Данченко, Перший заступник міністра освіти і науки України В. Ковтунець.

ІV-й міжнародна конференція «Синергія: ІТ-освіта та ІТ- бізнес»

Учасники розглянули важливі питання щодо реформ у вищій школі, зокрема, автономію ВНЗ, підвищення ефективності підготовки ІТ-фахівців, залучення грантів тощо. Також значну увагу було приділено питанням відповідності змісту ІТ-освіти потребам галузі, визначення нових трендів та технологій, шляхів залучення ІТ-бізнесу до практичної роботи із ВНЗ.

У дискусії «Шкільна освіта для ІТ» взяв участь вчитель інформатики Олешківської СШ№4 Ластоецький В.В., який вистуив з метою висвітлення та пошуку шляхів вирішення проблем шкільної інформатики

Результати конференції сприятимуть поширенню кращого світового досвіду щодо розвитку ІТ-освіти та її складових, консолідації пропозицій всіх учасників ринку, а також налагодженню відносин у даній сфері та об’єднанню зусиль між усіма учасниками освітнього процесу.

Коментарі