Grand Prix

Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей.

Адміністрація та педагогічний колектив Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4  висловлює  щиру вдячність депутату обласної ради Рищуку Євгену Миколайовичу за надання спонсорської підтримки в організації екскурсії дітей пришкільного літнього табору відпочинку до кінного клубу «Grand Prix».

13/06/2017 rgan prix / Google Photos

(для перегляду всіх фото натисніть на зображення)

Учнів 1-5 класів гостинно зустрічали працівники цього комплексу. Школярі з задоволенням відвідали зоопарк, оглянули територію клубу, відпочили на чудовому дитячому майданчику.

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого краю. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

З повагою директор школи Т.М. Іващенко