bulling

Фотовиставка “Селфі з моїм домашнім улюбленцем”

В школі відбувся тиждень толерантності. Учні 5—11 кл. взяли участь у фотовиставці «Селфі з моїм домашнім улюбленцем», конкурсі плакатів «Толерантність до природи», «Толерантність до тварин», «Толерантність до культури інших народів». Також працював паркан «ввічливих слів»,де учні 1—11кл. змогли виказати свої побажання та враження.Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем" Фотовиставка "Селфі з моїм домашнім улюбленцем"