Cвято останнього дзвоника 2016

photo7

27 травня 2016 р. у школі пройшло свято Останнього дзвоника. На лінійці була присутня помічник депутата обласної ради Рищука Є.М Акімова Т.М., яка від імені депутата вручила премію у розмірі 5000 грн. учениці 5Б класу Білоножко Яні за ІІІ місце у обласному етапі Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика.

Це  здібна, наполеглива учениця. Яна із задоволенням виконує творчі завдання предметів гуманітарного циклу, має хист до пошукової роботи.

Відповідально ставиться до своїх обов’язків, як лідер класу може організувати роботу класного колективу й користується авторитетом серед однокласників.

photo2

Результатом наполегливої роботи в навчанні є неодноразові перемоги в шкільному та районному конкурсі ім. П. Яцика в початковій школі (учитель Якущенко А.В.), а в цьому навчальному році посіла  ІІІ місце в області у Всеукраїнському конкурсі ім. П. Яцика (учитель: Марченко І.В.)

photo1