Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії

До 35-роковини Чорнобильської катастрофи до школи завітали директор краєзнавчого музею Салабуда Т.А., завідувач міської бібліотеки 3 Нікіфорова Н.А., ліквідатор наслідків катастрофи ЧАЕС Салабуда О.П. з цікавою та змістовною бесідою очевидця страшної трагедії.

Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії

Фахівці принесли пересувну фотовиставку, матеріали якої викликали у учнів 11 класів здивування та цікавість історичними подіями того часу.

Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії

Коментарі

коментар