Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство

Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство і подивиться на себе. Я Шумбасов М.І. працюю в школі вчителем і стверджую що діти у нас прекрасні.

Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство

Так є ледарі, але їх мало. А хто з нас не лінується, адже лінь народилася раніше нас. Але людина сильна тим, що може перемогти свою лінь і управляти собою. І такі діти гордість нашої СШ4. Вони добре вчаться, встають рано вранці і роблять ранкову гімнастику, займаються спортом і музикою, ходять в походи. Вони перемагають свою лінь. И 21 вересня такі діти пішли в туристський похід в Олешківських ліс. Ми пройшли 13км, навчилися орієнтуватися по карті, побачили і пізнали красу природи нашої Херсонщини, загартували тіло, стали сильніше духом і чистіше душею. “.. А я люблю наш ліс, обожнюю природу, то зіркам гімн співаю, то морю, то горах. І сонця радію, особливо сходу. Природа для мене один великий храм!”

Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство Хто говорить що діти у нас погані, нехай згадає своє дитинство

 

Коментарі

коментар