bulling
ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Майбутній захисник Вітчизни

У школі пройшла традиційна гра “Майбутній захисник Вітчизни”. Учні 5-10 класів подорожували різними станціями, проявляючи спритність, кмітливість, згуртованість. Кращих було відзначено грамотами. А потім був смачний куліш… Дякуємо нашим друзям, які не вперше допомогають нам у проаеденні гри. Це Паламарчук В.В. та Зарівний О.Г.Майбутній захисник Вітчизни Продовжувати читання Майбутній захисник Вітчизни

Конкурс-захист малюнків на асфальті «Земля – наш спiльний дiм»

Серед учнів початкових класів було проведено конкурс-захист малюнків на асфальті «Земля – наш спiльний дiм». За допомогою крейди та дібраної кольорової гами вони створили неординарні дитячі шедеври. Подвір’я школи перетворилося на невелику казкову країну, де панує різнобарв’я та винахідливість дитячої фантазії.Конкурс-захист малюнків на асфальті «Земля - наш спiльний дiм»

Продовжувати читання Конкурс-захист малюнків на асфальті «Земля – наш спiльний дiм»

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І)

Науменко Олена Віталіївна провела виховну годину з учнями 7-Г класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І) Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І)

Виставка малюнків “Безпека дорожнього руху на скейті, велосипеді та роликах”

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в школі відбулася виставка малюнків учнів 2-7 класів з теми: «Безпека дорожнього руху на скейті, велосипеді та роликах».Виставка малюнків "Безпека дорожнього руху на скейті, велосипеді та роликах" Продовжувати читання Виставка малюнків “Безпека дорожнього руху на скейті, велосипеді та роликах”

Акція зі збору макулатури «Збережемо ліс»

10 травня 2019 року традиційно учні школи взяли участь у екологічній акції зі збору макулатури «Збережемо ліс». Дякуємо всім учасникам! Особлива подяка батьківський громадськості! У результаті акції було зароблено 6 тис. 400 грн. , які будуть використані на потреби школи.

Акція зі збору макулатури «Збережемо ліс» Продовжувати читання Акція зі збору макулатури «Збережемо ліс»

Святкування Дня перемоги над нацизмом

9 травня учні нашої школи взяли участь у міських  заходах святкування Дня перемоги над нацизмом.

Святкування Дня перемоги над нацизмом Продовжувати читання Святкування Дня перемоги над нацизмом

Виховна година з  учнями 8-А  класу на тему «Дитяча праця»

Шугалєй  Олена Юріївна  провела виховну   годину  з  учнями 8-А  класу на тему   «Дитяча праця»  (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з  учнями 8-А  класу на тему «Дитяча праця» Продовжувати читання Виховна година з  учнями 8-А  класу на тему «Дитяча праця»Businessman from Ukraine and FAI company reap rewards of their partnership . Read the latest news about businessman Max Polyakov and FAI