bulling
ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Неділя безпеки дорожнього руху

Щороку в школі проводиться неділя безпеки дорожнього руху. 11.09.19 року відбулась гра-квест для учнів 4-х класів під назвою «Ми обираємо життя!».

Неділя безпеки дорожнього руху Продовжувати читання Неділя безпеки дорожнього руху

Ти -пішохід!

З метою формування і дотримання правил дорожнього руху соціальним педагогом проведено тренінгове заняття для учнів 2-го і 3–го класу “Ти -пішохід”.
Ти -пішохід! Продовжувати читання Ти -пішохід!

У нас весело, чи не так?

Ліпка солоним тістом, розпис гіпсових фігурок, розмальовки, малювання, теніс, футбол, тренінги від психолога та соціального педагога….У нас весело, чи не так?У нас весело, чи не так? Продовжувати читання У нас весело, чи не так?

Розпочали роботу пришкільного табору

Шумно та весело ми розпочали роботу нашого пришкільного табору.
Назвали загони, обрали командира та вивчили девізи.
Попереду нас чекає веселий, творчий і цікавий відпочинок.Розпочали роботу пришкільного табору Продовжувати читання Розпочали роботу пришкільного табору

Підсумки КТС №4

Відбулася загальношкільна конференція, де були підведені підсумки КТС №4Підсумки КТС №4 Продовжувати читання Підсумки КТС №4

Виховна година з учнями 8-Б  класу на тему «Дружба, закоханість, кохання»  (частина 2)

Макаренко Катерина Вікторівна  провела виховну   годину  з  учнями 8-Б  класу на тему    «Дружба, закоханість, кохання»  (частина 2) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).Виховна година з учнями 8-Б  класу на тему «Дружба, закоханість, кохання»  (частина 2) Продовжувати читання Виховна година з учнями 8-Б  класу на тему «Дружба, закоханість, кохання»  (частина 2)

Виховна година з учнями 7-В класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І)

Соколенко Яніна Едуардівна провела виховну годину з учнями 7-В класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).Виховна година з учнями 7-В класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І)

Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-В класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І)