ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Виховна година з учнями 7-Б класу на тему «Безпека та небезпека» (частина І) 

Штанько Надія Миколаївна  провела виховну годину з учнями 7-Б класу на тему «Безпека та небезпека» (частина І)  (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 7-Б класу на тему «Безпека та небезпека» (частина І) 

Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-Б класу на тему «Безпека та небезпека» (частина І) 

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Усі ми різні – усі ми рівні»

Науменко Оленою Віталіївною було проведено виховну годину з учнями 7-Г класу на тему «Усі ми різні – усі ми рівні» (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Усі ми різні – усі ми рівні»

Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Усі ми різні – усі ми рівні»

Виховна година з учнями 8-А класу на тему «Соціальні ролі (гендерний аспект)» (І частина)

Шугалєй  Оленою Юріївною  було  проведено виховну   годину  з  учнями 8-А  класу на тему   «Соціальні ролі (гендерний аспект)» (І частина) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 8-А класу на тему «Соціальні ролі (гендерний аспект)» (І частина) Продовжувати читання Виховна година з учнями 8-А класу на тему «Соціальні ролі (гендерний аспект)» (І частина)

Масляна – 2019 (звіт)

У результаті шкільної ярмарки «Масляна – 2019» було зібрано 7 542 грн. Отримані кошти будуть використані  на придбання банера з логотипом школи ( розмір 4х2 м. ), гвинтівки для шкільної військово – патріотичної гри та гуртка «Патріот», косметичного ремонту сцени актової зали.

Масляна – 2019 (звіт)

Продовжувати читання Масляна – 2019 (звіт)

Виховна година з учнями 8-Б класу на тему «Розуміти себе» (ІІІ частина)

Макаренко Катерина Вікторівна провела виховну годину з учнями 8-Б класу на тему «Розуміти себе» (ІІІ частина) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 8-Б класу на тему «Розуміти себе» (ІІІ частина)

Продовжувати читання Виховна година з учнями 8-Б класу на тему «Розуміти себе» (ІІІ частина)

Виховна година з учнями 7-В класу на тему «Сім’я в житті людини»

Соколенко Яніна Едуардівна провела виховну годину з учнями 7-В класу на тему «Сім’я в житті людини»  (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 7-В класу на тему «Сім’я в житті людини» Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-В класу на тему «Сім’я в житті людини»

Виховна година з учнями 8-А  класу на тему «Спілкування у безпечному Інтерненті»

Шугалєй  Оленою Юріївною  було  проведено виховну   годину  з  учнями 8-А  класу на тему   «Спілкування у безпечному Інтерненті» (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 8-А  класу на тему «Спілкування у безпечному Інтерненті»

вправа «Переваги та ризики Інтернету»