bulling

Акція з прибирання пам’ятних знаків

У школі відбулася акція з прибирання пам’ятних знаків, приурочена до 75 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Акція з прибирання пам'ятних знаків Продовжувати читання Акція з прибирання пам’ятних знаків

Відбулася зустріч з доцентом Херсонського факультету ОДУВС

Відбулася зустріч з доцентом Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ з учнями 11 класів.

Відбулася зустріч з доцентом Херсонського факультету ОДУВС Продовжувати читання Відбулася зустріч з доцентом Херсонського факультету ОДУВС

КТС № 1 «Пісенний мій краю, любов моя вічна»

У школі відбулося традиційне підбиття підсумків КТС № 1 «Пісенний мій краю, любов моя вічна». Всі учнівські колективи підготували цікаві, креативні, сучасні інсценізації народних українських пісень.

КТС № 1 «Пісенний мій краю, любов моя вічна» Продовжувати читання КТС № 1 «Пісенний мій краю, любов моя вічна»

Соколине око 2019

У школі відбулася лінійка з підбиття підсумків шкільних змагань з кульової стрільби «Соколине око». Дякуємо за підтримку громадській організації військовослужбовців АТО та голові Паламарчуку В.В.

Соколине око 2019 Продовжувати читання Соколине око 2019

Козаки на всі 100

Учні 7-А класу з класним керівником Пляс Людмилою Петрівною та батьками організували свято до Покрови Святої Богородиці, Дня Козацтва та Дня захисника України “Козаки на всі 100”

Козаки на всі 100

Продовжувати читання Козаки на всі 100

Міські змагання “Джура” 2019

14 жовтня команда нашої школи в складі: Білий Олександр, Рабий Владислав, Перерва Ростислав, Мальчиків В’ячеслав, Владимирцева Аліса, Кохан Денис, Сабуцька Ліза, Стрижньова Дарина та Козлова Ліза взяли участь в міських змаганнях “Джура”, присвячених Дню захисника Вітчизни. Учні школи брали участь у змаганнях та посадці дерев у парку Слави разом з воїнами АТО. Наші хлопці та дівчата гідно захистили честь школи.

Міські змагання "Джура" 2019 Продовжувати читання Міські змагання “Джура” 2019

Урок «Державні символи України»

Учні 3А класу відвідали міську бібліотеку ім. Кудієвського, де Олешківська рада ветеранів підготувала цікавий урок «Державні символи України»

Урок «Державні символи України» Продовжувати читання Урок «Державні символи України»