Привітання директора 1 вересня 2016

Дорогі діти, шановні вчителі, батьки, гості!

Від щирого серця вітаю вас з Днем знань! Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління представників найрізноманітніших професій, бо складну й тернисту дорогу пізнання ми прокладаємо впродовж усього життя. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини.

1472740782_dsc_7201-min
        Сьогодні перед юними жителями міста гостинно відкриє двері наша школа, яку спільними зусиллями районної адміністрації,районної ради, відділу освіти та батьківського колективу ми підготували до нового навчального року.1472740746_dsc_7216-min

Загалом за шкільні парти цього року сяде 1003 учні, з яких 104 першокласника. Для них, маленьких громадян, цей день буде особливо пам’ятним, адже переступивши поріг школи, вони зроблять перші кроки на шляху до вершин духовності і життєвої мудрості. У цей святковий день хочеться побажати нашим першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями, гідними вихованцями найкращої школи міста.

1472740763_dsc_7157-min
        Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік для вас останній у стінах рідної школи. Тому бажаю вам плідної праці, бо від її результатів залежить ваше майбутнє.

1472740760_dsc_7162-min
        Щиро вдячна учителям за натхненну працю, за чуйне ставлення до учнів, за віру в їхні здібності. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

1472740717_dsc_7330-min
        Нехай же новий навчальний рік порадує нас усіх значними успіхами та здобутками. Розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.

1472740746_dsc_7282-min
        Бажаю всім, хто в цей день переступає поріг школи, міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів. Добра Вам і здоров’я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає Вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть Вашими постійними супутниками.

1472740234_dsc_7176-min        Зі святом вас, з початком нового навчального року!