Учитель року 2017

05.12.2016р. на базі нашої школи відбувся заключний урочистий етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2017»

Конкурс проходив з 21 листопада цього року. У номінаціях “Музичне мистецтво”, “Інформатика ”, “Початкова освіта”.

Представили свою педагогічну майстерність та фаховий рівень педагоги Олешківського району. Конкурс проходив у три етапи:

I – тести, майстер-клас, практична робота;

II – проведення уроків та експертиза підручника ;

ІІІ – фінальний етап, який складався з презентації власної педагогічної діяльності, представлення освітнього проекту та демонстрації автопортрету “Я- особистість»

Усі конкурсанти предстали перед журі, як багатогранні, яскраві особистості, як справжні професіонали своєї справи, які перебувають у постійному творчому пошуці. Усі присутні переконались: вчитель – це покликання душі і серця, це не лише професія – це мистецтво.

За результатами конкурсу визначено переможців: Лобанова Т.С. (Олешківська гімназія), Мозуль А.М. (Тарасівська ЗОШ І-ІІІст.), ІІ місце посіли Бурдюг Т.В. (Костогризівська ЗОШ І-ІІІст.), Паламарчук Н.С. (Олешківська СШ І-ІІІст. №4), ІІІ місце зайняли Бокова С.С.(Велкиокопанівська ЗОШ І-ІІІст.), Чернявська С.Ю.(Козачелагрська ЗОШ І-ІІІст.) Усі учасники були нагороджені грамотою відділу освіти, подарунками. Начальник відділу освіти В.В.Котюк вручив сертифікати на 1200грн. переможцям конкурсу.

Вітаємо Паламарчук Наталію Сергіївну вчителя нашої школи за II місце у номінації «Початкова школа».