bulling

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад 2019

Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

1 Вавелюк Микола учень 4 класу, посів І місце на конкурсі, вчитель  Іванова Т.М.
2 Каспіркевич Яна учениця 5 класу, посіла І місце на конкурсі, вчитель  Марченко І.В.
3 Чиньона Дар′я учениця 8 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Висоцька Т.А.
4 Білоножко Яна учениця 9 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі (не було І місця), вчитель
 Марченко І.В.
5 Доріна Євгенія учениця 10 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі (не було І місця), вчитель Марченко І.В.

Історія України

1 Крєпишева Єлизавета учениця 8 класу, посіла І місце на конкурсі, вчитель Кошева І.М.

Географія

1 Раснейський Дмитро учень 8 класу, посів ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Науменко О.В.
2 Лазаренко Тимур учень 9 класу, посів ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Чернявська Н.М.
3 Зінченко Анна учениця  10 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі, вчитель Чернявська Н.М.
4 Шестаков Олександр учень 11 класу, посів ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Чернявська Н.М.

Успіху досягають ті, які наполегливо працюють, поглиблюють свої знання, вірять у себе. Віримо у майбутні перемоги!