Результати МАН

у секції «Електроніка та приладобудування» – Лазоряк Костянтин з теми “Розробка системи вібродіагностики автоматичних транспортних систем», науковий керівник Міщенко О.П.,Результати МАН

у секції «Експериментальна фізика» – Вархола Анна з теми «Вплив магнітного поля на живі організми», науковий керівник Вархола Н.М.,Результати МАН

у секції «Англійська мова» – Гавриловець Карина з теми «Іноземні запозичення в лексиці англійської мови», науковий керівник Горбань Т.І.

Усі юні науковці – учні 9-А класу з поглибленим вивченням математики. Два етапи конкурсу, постерний захист та наукова конференція, показали ґрунтовні знання дослідників з обраних тем, оригінальність та самостійність їх робіт, уміння вести наукову дискусію, відповідати на складні питання журі. Зрозуміло, що шлях у науці для дев′ятикласників тільки розпочинається, потрібно наполегливо працювати далі, удосконалюватись. Та головне зроблено: написана перша в житті науково-дослідницька робота! За результатами заочного оцінювання робіт, постерного захисту та участі в науковій конференції маємо такі результати:

Лазоряк Костянтин посів ІІ місце, Гавриловець Карина – ІІ місце, Вархола Анна – ІІІ місце.

Вітаємо юних науковців та їх керівників! Бажаємо учням стати справжніми науковцями, відкривачами нового!