ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів 2017-2018 н.р.

Результати районної олімпіади з географії

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Зінченко Анна Леонідівна

8

ІІІ

Чернявська Н.М.

2

Шестаков Олександр Геннадійович

9

ІV

Чернявська Н.М.

3

Кульчицький Дмитро Вячеславович

10

ІІ

Науменко О.В.

4

Коваленко Ілля Олександрович

11

ІV

Чернявська Н.М.

Результати районної олімпіади з інформатики (ОАП)

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Сушко Данило Вікторович

8

І

Ластовецький В.В.

2

Борисов Владислав Олександрович

9

І

Ластовецький В.В.

3

Бачило Олександр Костянтинович

11

ІІ

Ластовецький В.В.

Результати районної олімпіади з економіки

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Ананьєва Дар′я Юріївна

11

ІІ

Чернявська Н.М.

Результати районної олімпіади з російської мови та літератури

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Колядич Анастасія Максимівна

11

ІІ

Черноіван Н.М.

2

Лопатецька Єлізавета Олександрівна

10

ІІ

Пляс Л.П.

3

Піддубна Вероніка Сергіївна

9

ІІ

Умнова л.Ф.

Результати районної олімпіади з фізики

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Мартинов Вадим Олександрович

8

ІІІ

Вархола Н.М.

2

Носенко Карина Андріївна

9

ІV

Вархола Н.М.

3

Онищенко Яна Олексіївна

10

ІІ

Міщенко О.П.

4

Клопотовський Даниїл Володимирович

11

ІV

Міщенко О.П.

Підсумки ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Доріна Євгенія

8-Б

І

Марченко І.В.,

2

Огринська Анастасія

10-Б

ІІ

Марченко І.В.

3

Білоножко Яна

7-Б

ІІ

Марченко І.В.

4

Шестаков Олександр

9-А

ІІІ

Марченко І.В.

Результати ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

№ п/п

П.І.Б.

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Доріна Євгенія Михайлівна

8-Б

І

Марченко І.В.

2

Каспіркевич Яна Володимирівна

3-Б

ІІ

Буряк Г.М.

3

Гавриловець Карина Володимирівна

5-А

ІІ

Оксененко Л.В.

4

Павперова Тетяна Олександрівна

10-Б

ІІІ

Висоцька Т.А.

 

Результати районної олімпіади з інформатики (ІКТ)

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Мартинов Вадим Олександрович

8

ІІ

Ластовецький В.В.

2

Пивоваров Владислав Михайлович

9

ІІІ

Ластовецький В.В.

3

Кирніс Роман Сергійович

10

ІІ

Ластовецький В.В.

Результати районної олімпіади з біології

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Фоменко Діана Вікторівна

11

І

Іпатенко В.В.

2

Піддубна Вероніка Сергіївна

8

ІІ

Іпатенко В.В.

1

Добриця Антон Вікторович

8

V

Бєлоусова Н.Г.

3

Чернікова Ксенія Олександрівна

10

ІV

Іпатенко В.В.

Результати районної олімпіади з історії

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Шестаков Олександр Геннадійович

9

ІІІ

Кошева І.М.

Результати районної олімпіади з математики

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Єдноралюк Анастасія Миколаївна

11

І

Штанько Н.М.

2

Ільїна Анна Костянтинівна        

6

І

Штанько Н.М.

3

Пивоваров Владислав Михайлович

9

ІІІ

Макаренко К.В.

4

Сушко Данило Вікторович

8

ІІІ

Оксененко В.Я.

Результати районної олімпіади з трудового

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Ходневич Сергій Сергійович

10

І

Вархола В.М.

Результати районної олімпіади з української і літератури

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Павперова Тетяна Олександрівна

10

І

Висоцька Т.А.

2

Білоножко Яна Геннадіївна

7

ІІ

Марченко І.В.

3

Доріна Євгенія Михайлівна

8

ІІ

Марченко І.В.

4

Шестаков Олександр Геннадійович

9

ІІІ

Марченко І.В.

Результати районної олімпіади з англійської мови

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Сундуков Мартін Едуардович

8

І

Курнос Л.Б.

2

Павперова Тетяна Олександрівна

10

ІІІ

Курнос Л.Б.

3

Єдноралюк Анастасія Миколаївна

11

ІІІ

Сухіх І.М.

4

Завертайло Анна Михайлівна

9

ІІІ

Курнос Л.Б.

Результати районної олімпіади з хімії

№ п/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя, який підготував учня

1

Штанько Катерина Віталіївна

7

І

Костян І.Г

2

Горбатенко Андрій Олексійович

11

ІІ

Костян І.Г.

3

Запорожченко Олексій Юрійович

10

ІІІ

Костян І.Г.

4

Піддубна Вероніка Сергіївна

9

ІІІ

Костян І.Г.

5

Зінченко Анна Леонідівна

8

ІV

Костян І.Г.

Вітаємо призерів районних олімпіад та вчителів. Бажаємо успіхів у наступних інтелектуальних змаганнях!

Коментарі