Нагородження учнів переможців в “Олешки кубок знаний 2018”

Вчора учні, що стали переможцями міської олімпіади з інформаційних технологій та математики, отримали нагороди від спонсорів. Нагороди вручили директор Комп’ютерної Академії ШАГ Швець Віталій та депутат міської ради Мельников Роман Сергійович.

Переможцем в олімпіаді з ІТ став Шестаков Олександр, учень 9А класу. Він отримав путівку до літнього табору Комп’ютерної Академії ШАГ. Таку ж нагороду отримав і Євстаф’єв Артур, учень 10-А класу, за І місце в олімпіаді з математики. Відкриттям у цій олімпіаді стала наймолодша учасниця, учениця 7А класу Облоненко Яна, яка посіла друге місце і отримала смартгодинник. Такий же годинник отримав і Борисов Владислав, учень 9Б класу, що посів друге місце на олімпіаді з ІТ. Запорощенко Олексій (третє місце з математики) та Мельников Семіон (третє місце з ІТ) отримали сертифікати від клубу активного дозвілля «Дельта Дніпра» і вирушать з друзями у подорож на байдарках.

Вітаємо наших переможців! Оголошую подяку вчителю математики Оксененку Віктору Яковичу та вчителю інформатики Ластовецькому Василю Васильовичу за вагомий вклад у розвиток творчих здібностей учнів.

Директор школи Т.М. Іващенко