Крок за кроком до успішного ЗНО

26 жовтня 2017 року учням 10Б класу випала можливість побувати на цікавому заході в НКВЗ «ХАНО» – семінарі – практикумі, який проводив автор сучасних посібників для підготовки до ЗНО з української мови і літератури,  доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.

Учні школи були активними учасниками двохгодинного заняття з української мови та літератури, під час якого було розглянуто деякі питання орфоепії, культури мовлення, вживання мовних кліше.

Після цього Авраменко О.М. провів творчу зустріч з учителями української мови і літератури області, у ході якої розкрив особливості роботи з тестами ЗНО, показав ефективні форми роботи щодо побудови власного висловлення.

Сподіваємося, що зустріч з креативним сучасним фахівцем додала наснаги учням і надихнула їх до усвідомленої і ретельної підготовки до ЗНО з української мови і літератури.