Акція «Збережемо ліс»

В школі відбулася акція «Збережемо ліс» (зі збору макулатури). Учні школи зібрали 3т. 88кг Рекордсменами зі збору макулатури були класи: 3А (566.5 кг), 2А (318 кг), 4Г (297.5 кг), 6В (229.5 кг), 6Г (226 кг) та 2Б (193.5 кг).

Дякуємо всім учасникам акції за участь у збереженні лісів нашої планети.

Продовжувати читання Акція «Збережемо ліс»

Військово-патріотична гра «Майбутній захисник Вітчизни»

У школі відбулася традиційна військово-патріотична гра «Майбутній захисник Вітчизни» для учнів 5-10-тих класів.

Продовжувати читання Військово-патріотична гра «Майбутній захисник Вітчизни»

Змагання зі стрільби «Соколине око»

Відбулися шкільні змагання з кульової стрільби Соколине око за підтримки міської організації військовослужбовців АТО. Учні брали активну участь у проведенні змагань. Нагородження переможців та підведення підсумків було здійснено на загальношкільній лінійці.

Продовжувати читання Змагання зі стрільби «Соколине око»

Міський конкурс «Поетична весна»

На базі ЦКД відбувся міський конкурс «Поетична весна» присвячений Всесвітньому  Дню поезії. Учні нашої школи: Зюзь Анна, Каспіркевич Яна, Бусілкова Ольга взяла участь у конкурсі та були нагороджені дипломами. Зюзь Анна, учениця 10-А класу посіла у конкурсі III місце.

Продовжувати читання Міський конкурс «Поетична весна»

Поетичний камертон Ліни Костенко

Мартиненко Вероніка (7Б клас) та Кожокару Юліана (9Б), взяли участь у відбірковому етапі районного конкурсу “Поетичний камертон Ліни Костенко”, де були нагороджені грамотами. Продовжувати читання Поетичний камертон Ліни Костенко

Районні фінальні змагання з баскетболу

9 лютого відбулися районні фінальні змагання з баскетболу, в яких команда дівчат нашої школи виборола І місце. Вітаємо переможців!

Продовжувати читання Районні фінальні змагання з баскетболу

Магістр природничих наук

Пройшли інтелектуальні ігри серед учнів 8-11 класів “Магістр природничих наук”. Учнівські колективи показали свої вміння співпрацювати у команді. Гра виявилася цікавою, учні справилися з більшістю питань з біології, географії та фізики. Команди були нагороджені дипломами, які розмістили у своїх класних куточках.

Продовжувати читання Магістр природничих наук