ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

І міcце у змаганнях Спартакіади з баскетболу серед дівчат

Команда нашої школи нагороджена за І міcце у змаганнях Спартакіади загальноосвітніх шкіл Олешківського району з баскетболу серед дівчат.
І міcце у змаганнях Спартакіади з баскетболу серед дівчат Продовжувати читання І міcце у змаганнях Спартакіади з баскетболу серед дівчат

Чемпіонат Європи з кіокушин карате “Kyokushin European Cup WKB 2018”

Завертайло Ганна з 24 по 25 листопада 2018 року брала участь у чемпіонаті Європи з кіокушин карате “Kyokushin European Cup WKB 2018” у місті Варшава і виборола І місце у категорії “U16 Дівчата +55Кг”. Вітаємо з перемогою!

Чемпіонат Європи з кіокушин карате "Kyokushin European Cup WKB 2018" Продовжувати читання Чемпіонат Європи з кіокушин карате “Kyokushin European Cup WKB 2018”

Районні олімпіади 15 грудня 2018 року (звіт)

Букет замість ялинки

Учнівський та батьківський колективи школи традиційно взяли участь у Всеукраїнській акції «Букет замість ялинки».

Букет замість ялинки

Продовжувати читання Букет замість ялинки

ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 24.11.2018 року! Продовжувати читання ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад

З Днем Гідності, країно!

20 листопада 2018 року команда учнів 11-тих класів (керівник – учитель історії Кошева Інна Миколаївна) брала участь у молодіжних дебатах «Гідність у дії», присвячених 5-тій річниці Революції Гідності. Дійство відбулося з ініціативи міської ради і в рамках творчих днів методичного об’єднання вчителів історії Олешківської спеціалізованої школи №4.

З Днем Гідності, країно! Продовжувати читання З Днем Гідності, країно!