ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Список вибувших учнів

Список вибувших учнів

1. Барсегян Гор Артемович 10-В (Арменія)
2. Ткачук Володимир Станіславович 5-Б (Юріївська ЗОШ І-ІІІ ст. Київська область
3. Усипенко Алла Володимирівна  8-Г (м. Макіївка)
4. Зінченко Микита  9-В (УВК «Школа гуманітарного труда»)
5. Сапожніков Даніїл Олександрович  5-В (Цюрупинська гімназія)
6. Григор’єва Руслана Олександрівна 9-А (УВК «Школа гуманітарного труда»)
7. Волосковець Олександр Ігорович 5 (4-Д) (Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
8. Кисіль Микита Олексійович 2-А (Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
9. Кисіль Валерія Олексіївна 8-В (Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
10. Воронова Ірина Павлівна 4-А (Домантівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навч. заклад» Черкаська область)
11. Соколенко Анастасія Леонідівна 9-В (Херсонський фіз.-тех. ліцей при ХНТУ)
12. Філатов Дмитро Олександрович 9-А (Херсонське вище училище фізичної культури)
13. Мараховська Дарина Миколаївна 10-А (Херсонський академічний ліцей ім. О.В. Мішукова)
14. Черняєв Іван Вадимович 9-А (Херсонський ФТЛ)
15. Княгницька Тетяна Андріївна 2-В (за кордон Болгарія)
16. Дубина Альона Володимирівна 11-Б (Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
17. Воробйов Роман Андрійович 4-А (за кордон)
18. Ганевич Діана Іванівна 5-А (Херсонська ЗОШ І-ІІІ ст. №53)
19. Петренко Максим Юрійович 4-В  (Великолепетиська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Херсонської обл.)
20. Тішакін Микола Вікторович 10-А (Великолепетиська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Херсонської обл.)
21. Журавко Єлизавета Олексіївна 3-А (спеціалізована школа І-ІІІ ст. №30 м. Херсона)
22. Єрьоміна Тетяна Андріївна 2-Д  (спеціалізована школа І-ІІІ ст. №30 м. Херсона)
23. Щастенко Аліна Олегівна 8-Б (середня ЗОШ І-ІІІ ст. №62 м. Києва)
24. Нальот Карина Олегівна 9-Б (Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Київської обл.)
25. Каширська Аліна Вадимівна 5 (ОЗОШ №22 Суворовського р-ну м. Одеси)
26. Ступка Марія Анатоліївна 6-А (Цюрупинська гімназія)
27. Бокій Вероніка Андріївна 8-В (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №57)
28. Рибочкіна Вікторія Русланівна 3-Д (Костогризівська ЗОШ І-ІІІ ст. )
29. Сміліченко Кароліна Олегівна 10-А (Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
30. Іванова Дар’я Сергіївна 5-Б (Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
31. Адаменко Анастасія Олександрівна 5-Б (Цюрупинська гімназія)
32. Адаменко Дар’я Олександрівна 2-Д (Цюрупинська гімназія)
33. Тимофєєв Олег Олегович 5-Б (Солонцівська ЗОШ І-ІІ ст. )
34. Виходець Вікторія Андріївна 11-Б (Херсонський базовий медичний коледж)
35. Смольніков Віталій Сергійович 11-Б (Херсонський базовий медичний коледж)
36. Литош Людмила Миколаївна 11-В (Херсонський вище професійне училище ресторанного господарства)
37. Шеіна Діана Юріївна 11-В (Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж)
38. Славінська Ангеліна Сергіївна 1-Д (Цюрупинська гімназія)
39. Стрельцова Каріна Олександрівна 11-А (Цюрупинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2)
40. Леба Данило Сергійович 5-В
41. Юрченко Олександр Олександрович 3-Б
42. Хорольський Анатолій Олегович 11-В

Коментарі