Списки 1-х класів 2021-2022 н.р.

Списки 1-х класів 2021-2022 н.р.

1-А  клас

Лінська Лілія Олександрівна

  1. Альохін Давид Олегович
  2. Альохіна Дар’я Сергіївна
  3. Антонюк Артем
  4. Арутюнян Аріна
  5. Бар Гіл Жаклін
  6. Баранов Ігор Ігорович
  7. Біла Поліна Андріївна
  8. Бордік Олександра Олександрівна
  9. Вакуленко Данило Олександрович
  10. Гачайли Тимур Регімович
  11. Ємельянова Анна
  12. Єрмакова Софія Миколаївна
  13. Корж Артем Миколайович
  14. Курило Софія Сергіївна
  15. Кушнаренко Артем
  16. Лазоряк Назар Васильович
  17. Обертас Поліна Володимирівна
  18. Оніщенко Аліса Русланівна
  19. Осіпов Даніїл Сергійович
  20. Охременко Тимур Романович
  21. Рознюк Кирил Максимович
  22. Солдатова Аріна Ростиславівна
  23. Тищенко Анна Володимирівна
  24. Челишев Костянтин Костянтинович
  25. Шапаренко Марія Олександрівна

1-Б клас

Буганова Людмила Миколаївна

  1. Баранова Ангеліна Андріівна
  2. Батрак Артем
  3. Беженар Вікторія
  4. Віноградова Олександра
  5. Голубченко Софія Андріївна
  6. Костенко Тимофій Романович
  7. Кравченко Єва Сергіївна
  8. Криворучко Єва
  9. Лазаренко Марія Андріївна
  10. Литвин Катерина Євгеніївна
  11. Малюк Андрій
  12. Михайлова Дар’я Сергіївна
  13. Негруза Наталя Євгеніївна
  14. Прохоренко Каріна Ігорівна
  15. Полегенько Артем Денисович
  16. Сітниченко Микола Дмитрович
  17. Суліменко Яна
  18. Уваров Кіріл Ярославович
  19. Удовьонок Анастасія Дмитрівна
  20. Фалєєв Нікіта Сергійович
  21. Фоміна Уляна Сергіївна
  22. Ходій Марія
  23. Чернишев Максим Геннадійович
  24. Шеін Микола Сергійович

1-В клас

Учитель  Сафіна Ніла Петрівна

  1. Авраменко Єгор Станіславович
  2. Архіпова Мирослава
  3. Бурда Ангеліна Леонідівна
  4. Вишняк Ніколь Сергіївна
  5. Демченко Ангеліна Євгенівна
  6. Додарчук Валерія Віталіївна
  7. Долгополова Єлізавета Артурівна
  8. Івкін Марк Олександрович
  9. Кисельов Єгор Артемович
  10. Константинов Єфрем Юрійович
  11. Краснощок Артур Андрійович
  12. Краснощок Лев Констянтинович
  13. Кравченко Кіра Анатоліївна
  14. Козій Елена Олександрівна
  15. Легонькова Анна Сергіївна
  16. Мяснікова Ангеліна Ігорівна
  17. Макаренко Марія Романівна
  18. Перерва Ілля Анатолійович
  19. Понікаров Матвій Олексійович
  20. Потапович Софі Робертович
  21. Рубіна Валерія Олександрівна
  22. Ревуцька Анастасія Вячеславівна
  23. Соботяк Олександр Олександрович
  24. Севастян Дмитро Андрійович
  25. Сургай Любов Євгеніївна
  26. Черняков Денис Олексійович
  27. Чернешевська Даріна Русланівна
  28. Шейгас Варвара Дмитрівна
  29. Шинкарюк Єгор Шинкарюк

1-Г клас

Арашкієва Катерина Андріївна

  1. Аксьонов Кирило Вікторович
  2. Алексєєва Анна Михайлівна
  3. Башловкіна Анастасія Віталіївна
  4. Билков Данило Олегович
  5. Богданов Дамір Сергійович
  6. Ганжа Дарія Олександрівна
  7. Добера Аліса Ігорівна
  8. Желуденко Ульяна Юріївна
  9. Корицький Олег Максимович
  10. Логвіновський Ярослав Олексійович
  11. Лопатко Іван Ігорович
  12. Марковець Олександр Миколайович
  13. Марченко Павло Юрійович
  14. Марчук Антон Ілліч
  15. Микитюк Віра Віталіївна
  16. Набєгов Артем Андрійович
  17. Надточій Олександр Вікторович
  18. Недашківська Валерія Костянтинівна
  19. Обухов Мирослав
  20. Патлатий Тимофій Олегович
  21. Ракша Кіра Володимирівна
  22. Рябцева Ангеліна Анатоліївна
  23. Стекольщіков Іван Антонович
  24. Степанська Злата Олексіївна
  25. Терентьєва Ксенія Миколаївна
  26. Уманець Амєлія Олександрівна
  27. Шовкун Ілля Анатолійович

Коментарі

коментар