Діти – наш найдорожчий скарб

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!  Це добре розуміє депутат обласної ради Рищук Євген Миколайович.Одним із свідчень цього стала реальна допомога школі. Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Цюрупинської спеціалізованої  школи І-ІІІ ст. № 4  висловлюють найтепліші слова подяки  Рищуку Є.М. та Рищук В.Л.   за подарунок – ноутбук «ASUS».

photo_1

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

З повагою колектив  Цюрупинської спеціалізованої  школи І-ІІІ ст. № 4