ВЕРСІЯ САЙТУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Звіт директора школи Іващенко Т.М.

14 червня відбувся звіт директора школи Іващенко Т.М. Зі змістом звіту можна познайомитися на шкільному сайті у розділі «Про школу».

Продовжувати читання Звіт директора школи Іващенко Т.М.

Списки учнів 1-х класів

Нагородження учнів переможців в “Олешки кубок знаний 2018”

Вчора учні, що стали переможцями міської олімпіади з інформаційних технологій та математики, отримали нагороди від спонсорів. Нагороди вручили директор Комп’ютерної Академії ШАГ Швець Віталій та депутат міської ради Мельников Роман Сергійович.

Продовжувати читання Нагородження учнів переможців в “Олешки кубок знаний 2018”

Камера відеоспостереження на території школи

Щиро дякуємо депутату міської ради Мельникову Роману Сергійовичу за установку камери відеоспостереження, яка дає нам можливість бачити, що відбувається на подвір’ї школи протягом доби.

перейти до перегляду трансляції

Привітання педагогічного колективу від Потоцького П.Б.

Сьогодні до школи завітав голова Олешківської районної ради Потоцький Павло Борисович, який привітав колектив з прийдешнім Новим роком і побажав усім миру, добробуту, нових творчих злетів.

Діти – наш найдорожчий скарб

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!  Це добре розуміє депутат обласної ради Рищук Євген Миколайович. Продовжувати читання Діти – наш найдорожчий скарб

С новым годом!

1325174168_dscf10591

На ёлке шарик светится, А шар земной всё вертится. Пусть каждый в этот Новый год Со счастьем новым встретится!

Т.Н. Иващенко