bulling

Мрії повинні збуватися

І ось мрія гуртківців-туристів втілена у життя. У рамках програми «Спроможна школа» було виконано роботи з переобладнання (капітальний ремонт) спортивної зали Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з влаштування скеледрому за адресою м. Олешки, Житлоселище,1а. Ось як виглядає сьогодні наш скеледром.

Мрії повинні збуватися

Онлайн голосування на кращій відеоролик КТС №1 “Рідній школі-45”

Шановні учасники освітнього процесу! Дякуємо учнівським колективам та класним керівникам за участь у шкільній КТС № 1 «Рідній школі-45». Для підбиття підсумків колективно-творчої справи потрібен останній крок – це онлайн голосування на кращій відеоролик.

Онлайн голосування на кращій відеоролик КТС №1 “Рідній школі-45”

Нагородження вихованців гуртка «Патріот»

У школі відбулася зустріч голови міської організації воїнів російсько—української війни Паламарчука В.В. з вихованцями гуртка «Патріот». Він нагородив учнів, які посіли призові місця у змаганнях з кульової стрільби: І — Рудік Олег ( 9А), ІІ — Мороз Дмитро (9А), ІІІ — Сулименко Євген (11В).

Нагородження вихованців гуртка «Патріот»

Бесіда з учнями щодо дотримання ПДР

Фахівці ювеналної превенції провели бесіду щодо дотримання правил дорожнього руху серед учнів 6 класу.

Бесіда з учнями щодо дотримання ПДР

Акція “Милосердя”

Учні Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 разом з соціальним педагогом Курят Л.А. відвідали Комунальний заклад ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ “Олешківський психоневрологічний будинок-інтернат”. Зустріч була радушною, теплою і повчальною для всіх. Дякуємо за щирі емоції!

Акція “Милосердя”

КТС №1 «Рідній школі 45»

До Дня вчителя в школі відбулася виставка поробок з природних матеріалів та паперу. Учні 2—7 класів спільно з батьками креативно підійшли до виконання завдання КТС №1«Рідній школі 45». Педагогічний колектив дякує учням та батькам за привітання з професійним святом.

КТС №1 «Рідній школі 45»

День Вчителя 2020

Красива осінь вишиває клени, а перша неділя жовтня подарувала тепле і радісне свято. Дорогим вчителям щирі вітання від 11 класників 2020 року Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з традиційним святом – Днем Вчителя!

День Вчителя 2020