Виховна година з учнями 8-А  класу на тему «Спілкування у безпечному Інтерненті»

Шугалєй  Оленою Юріївною  було  проведено виховну   годину  з  учнями 8-А  класу на тему   «Спілкування у безпечному Інтерненті» (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

вправа «Переваги та ризики Інтернету»

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Як поважати себе» (частина ІІ)

Науменко Оленою Віталіївною було проведено виховну годину з учнями 7-Г класу на тему «Як поважати себе» (частина ІІ) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Як поважати себе» (частина ІІ)

Вправа «Відчуття особистої гідності (власновартості)»

Школа приймала майбутніх першокласників

16 лютого школа приймала майбутніх першокласників. У актовій залі зібралися майбутні учні та їх батьки. Їх привітали казкові герої.

Школа приймала майбутніх першокласників

Євробачення—2019

В школі на веселих перервах відбулася підготовка до «Євробачення—2019» , де взяли активну участь учні 6—9 класів.

Євробачення—2019 Продовжувати читання Євробачення—2019

Виховна година з учнями 7-А класу на тему «Як поважати себе» (частина І)

Чернявською Наталією Миколаївною було проведено виховну годину з учнями 7-А класу на тему «Як поважати себе» (частина І) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 7-А класу на тему «Як поважати себе» (частина І)
Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-А класу на тему «Як поважати себе» (частина І)

Учителі англійської мови підготували цікавий захід

Учителі англійської мови до Дня Св. Валентина підготували цікавий захід, на якому були присутні учні 6—7 кл.

Учителі англійської мови підготували цікавий захід Продовжувати читання Учителі англійської мови підготували цікавий захід

Пошта закоханих

До Дня Св. Валентина в школі працювала пошта закоханих, оформлена селфі зона та святкове віяло побажань.

Пошта закоханих Продовжувати читання Пошта закоханих