bulling

День казок!!!

Літературний квест допоміг дітям намалювати, зліпити та розфарбувати казкові персонажі.
Фіналом дня стали театральні вистави та мультфільми.День казок!!! Продовжувати читання День казок!!!

У нас весело, чи не так?

Ліпка солоним тістом, розпис гіпсових фігурок, розмальовки, малювання, теніс, футбол, тренінги від психолога та соціального педагога….У нас весело, чи не так?У нас весело, чи не так? Продовжувати читання У нас весело, чи не так?

Розпочали роботу пришкільного табору

Шумно та весело ми розпочали роботу нашого пришкільного табору.
Назвали загони, обрали командира та вивчили девізи.
Попереду нас чекає веселий, творчий і цікавий відпочинок.Розпочали роботу пришкільного табору Продовжувати читання Розпочали роботу пришкільного табору

Підсумки КТС №4

Відбулася загальношкільна конференція, де були підведені підсумки КТС №4Підсумки КТС №4 Продовжувати читання Підсумки КТС №4

Соколенко Яніна Едуардівна провела виховну годину з учнями 7-В класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).Виховна година з учнями 7-В класу на тему «Стереотипи та упередження» (частина І)