Дидактичне забезпечення для 1-х класів

7.12.2018 року в рамках реалізації Концепції НУШ наша школа отримала дидактичне забезпечення для 1-х класів. Тепер маленькі школярі зможуть пізнавально проводити перерви за настільними іграми, лото. Кожен клас отримав справжній мікроскоп, глобуси, роздатковий математичний матеріал, таблиці. Зроблено ще один крок до створення якісного освітнього простору для першокласників.

Переходь на українську!

Учні 6-В класу взяли участь у проекті “Переходь на українську!”, метою якого було закликати російськомовних старшокласників переходити на державну мову в повсякденному спілкуванні. Вони підготували правила поступового переходу на українську мову і виступили з ними перед старшокласниками.

Керівники проекту – Оксененко Л. В., Каспіркевич О. О. Говорімо українською, бо ми українці!

Букет замість ялинки

Учнівський та батьківський колективи школи традиційно взяли участь у Всеукраїнській акції «Букет замість ялинки».

Продовжувати читання Букет замість ялинки

До Дня Збройних сил України в школі відбулися спортивні змагання

До Дня Збройних сил України в школі відбулися спортивні змагання по паралелям серед учнів 8, 6, 5, 4, 3 класів. Змагання отрималися запальними. Учні та вчителі вболівали за свої команди.

Продовжувати читання До Дня Збройних сил України в школі відбулися спортивні змагання

Сучасний кабінет біології

05.12.2018 року отримали сучасний кабінет біології. Гроші на придбання кабінету виділені обласною радою.

Продовжувати читання Сучасний кабінет біології

Презентація книги загиблого воїна Романа Набєгова «Ни шагу назад»

3 грудня у приміщенні актової зали музичної школи міською бібліотекою №3 ім. А. Кудієвського спільно зі шкільною бібліотекою відбулася презентація  книги загиблого воїна Романа Набєгова «Ни шагу назад» для учнів 9Б, 10А та 10В класів.

Продовжувати читання Презентація книги загиблого воїна Романа Набєгова «Ни шагу назад»

Веселі перерви

В рамках проведения творчих днів методичного об’єднання вчителів фізичної культури були проведені для учнів молодшої та середньої ланки веселі перерви. Діти з задоволенням виконували фізичні вправи, які демонстрували старшокласники під сучасні ритми.

Продовжувати читання Веселі перерви