bulling

Козаки на всі 100

Учні 7-А класу з класним керівником Пляс Людмилою Петрівною та батьками організували свято до Покрови Святої Богородиці, Дня Козацтва та Дня захисника України “Козаки на всі 100”

Козаки на всі 100

Продовжувати читання Козаки на всі 100

Міські змагання “Джура” 2019

14 жовтня команда нашої школи в складі: Білий Олександр, Рабий Владислав, Перерва Ростислав, Мальчиків В’ячеслав, Владимирцева Аліса, Кохан Денис, Сабуцька Ліза, Стрижньова Дарина та Козлова Ліза взяли участь в міських змаганнях “Джура”, присвячених Дню захисника Вітчизни. Учні школи брали участь у змаганнях та посадці дерев у парку Слави разом з воїнами АТО. Наші хлопці та дівчата гідно захистили честь школи.

Міські змагання "Джура" 2019 Продовжувати читання Міські змагання “Джура” 2019

Вибори спікера школи 2019

10 жовтня відбулися вибори спікера школи 2019 серед 8-11 класів.

Вибори спікера школи 2019 Продовжувати читання Вибори спікера школи 2019

Фантазії осені

Гарною традицією у школі стало проведення на початку жовтня свята урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом «Фантазії осенi»

Фантазії осені Продовжувати читання Фантазії осені

Урок «Символи України» від представників міської Ради ветеранів

До школи завітали представники міської Ради ветеранів та провели урок «Символи України» для учнів 3—Г класу.

Урок «Символи України» від представників міської Ради ветеранів Продовжувати читання Урок «Символи України» від представників міської Ради ветеранів

Вокальний конкурс 2019

Вокальний конкурс 2019Зареєструватися можна за посиланням: https://www.school4.org.ua/vokalnyj-konkurs-2019

Зустріч педагогів Аграрного університету