Зробити життя красивішим

Учнями 7-В класу був реалізований соціальний проект “Зробити життя красивішим”.

Зробити життя красивішим

Навчально-польові збори у в/ч А1836

З 12-14.05.21 р. в закладі освіти відбулися навчально-польові збори юнаків 11 класів.

Навчально-польові збори у в/ч А1836

Праведники світу. Праведники України

В закладі освіти відбувся тематичний захід для учнів 9, 11 класів з нагоди Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

Праведники світу. Праведники України

Майстер-клас від фахівці краєзнавчого музею

До школи завітали фахівці краєзнавчого музею з майстер-класом по виготовленню поробок декоративно-ужиткового мистецтва до Великодніх свят.

Майстер-клас від фахівці краєзнавчого музею

Чергова заслужена нагорода

28 квітня, Курят Леонід Анатолійович отримав заслужену нагороду – грамоту управління освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Олешківської міської ради за високу професійну майстерність, ініціативність, сумлінну працю

Чергова заслужена нагорода

Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії

До 35-роковини Чорнобильської катастрофи до школи завітали директор краєзнавчого музею Салабуда Т.А., завідувач міської бібліотеки 3 Нікіфорова Н.А., ліквідатор наслідків катастрофи ЧАЕС Салабуда О.П. з цікавою та змістовною бесідою очевидця страшної трагедії.

Бесіда з очевидцем страшної Чорнобильської трагедії

Майстер-клас з виготовлення шпаківень для птахів

Учні п’ятого класу відвідали майстер-клас від представників Української спілки ветеранів Афганістану з виготовлення шпаківень для птахів.

Майстер-клас з виготовлення шпаківень для птахів

Міські спортивні змагання з легкоатлетичного кросу для учнів 1-4 класів

23 квітня учні школи взяли участь у міських спортивних змаганнях з легкоатлетичного кросу для здобувачів освіти 1-4 класів.

Міські спортивні змагання з легкоатлетичного кросу для учнів 1-4 класів

Міжнародний день Землі

22 квітня на планеті відзначається Міжнародний день Землі, як нагадування про те, що маємо берегти наш спільний дім.

Міжнародний день Землі

Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Будь помітним на дорозі»

Учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі в рамках національного проєкту “Безпечна країна” “БУДЬ ПОМІТНИМ НА ДОРОЗІ” з метою пропагування безпеки дорожнього руху в нічний час.

Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Будь помітним на дорозі»

Міжнародний фотоконкурс “Ми – Люди Землі”

Артеменко Тимур, учень 5-Б, взяв участь у Міжнародному фотоконкурсі “Ми – Люди Землі” в номінації “Я – екосистема”.

Міжнародний фотоконкурс “Ми – Люди Землі”

Благоустрій території “Казкового містечка”

Педагогічний та технічний колективи школи долучилися до міського благоустрою території “Казкового містечка”.

Благоустрій території “Казкового містечка”

День книги

До 02 квітня – Міжнародного дня дитячої книги у школі учнями 6-Д класу був проведений інформаційний проект “Книга вчить, як на світі жить!” для учнів 5-х класів.

День книги

Ярмарок професій на базі ХПТК ОНПУ

Учні 9-Г класу відвідали профорієнтаційний захід “Ярмарок професій” на базі політехнічного коледжу.

Ярмарок професій на базі ХПТК ОНПУ

Виставка до Всесвітнього Дня Землі

Учні 2-9 класів прийняли активну участь у конкурсі малюнків “В долонях Землю збережи!” та зробили виставку до Всесвітнього Дня Землі.

Виставка до Всесвітнього Дня Землі