bulling

Твори добро

До Міжнародного дня захисту дітей в школі відбулася акція «Твори добро». Соціальна служба підготувала дітям з категорійних сімей сюрпризи до свята.

Твори добро

Дорогі наші випускники!

Сьогодні для вас віртуально  продзвенів останній дзвоник. Попереду вас чекають випробування. Ми щиро вітаємо наших випускників з цим святом. Бажаємо вам успіхів під час ЗНО. Хай здійснюються ваші  мрії! Прийміть невеликий подарунок від учнів та вчителів школи.

Дорогі наші випускники!

5-г на карантині

5-г на карантині намагається не сумувати. Наш клас є однією шкільною родиною, хоча зараз всі по своїх домівках. Залишаймося вдома і будьмо на зв’язку!

5-г на карантині

Книгоманія-2020

Учениця 6В класу Гурова Даша взяла участь у ІІ-му турі конкурсу “Книгоманія-2020” і отримала сертифікат.

Книгоманія-2020

Святковий концерт від учнів “зі святом 8 березня”

В школі учні привітали педагогічний жіночий колектив зі святом 8 березня. Концерт був емоційним, яскравим.

Святковий концерт від учнів “зі святом 8 березня”

Свято 8 березня “Майстер Шеф” у 7-а класі

Знову традиційно 7-а клас під чуйним керівництвом Пляс Людмили Петрівни організували свято 8 березня. Цього разу свято весни пройшло в форматі кулінарного шоу “Майстер Шеф”.

Свято 8 березня “Майстер Шеф” у 7-а класі

Школа початкова – цікава й загадкова

Яскраво завершилися творчі дні учителів початкових класів нашої школи. 21 лютого 2020 року навчальний день розпочався показовими уроками. У 3-В класі вчителем Сафіною Нілою Петрівною проведено урок математики на тему “Віднімання трицифрових чисел з переходом через десяток”. Приємно вразила активність дітей на уроці, вдалий підбір вчителем цікавих форм роботи з геометричним і математичним матеріалом, уміння … Продовжувати читання Школа початкова – цікава й загадкова

Школа початкова – цікава й загадкова