Агресивна поведінка, як соціально-педагогічна проблема

Проведено тренінг для педагогічних працівників школи з теми “Агресивна поведінка, як соціально-педагогічна проблема”.

Агресивна поведінка, як соціально-педагогічна проблема

Міжнародний день рідної мови

21 лютого – день рідної мови. Цей день в школі відзначено створенням живої газети з цитатами та висловами видатних діячів про любов до української мови.

Міжнародний день рідної мови

Пошта зізнань

У школі працювала “пошта зізнань” до Дня Святого Валентина. Учні молодшої ланки взяли участь в акції “Під знаком Купідона”.

Пошта зізнань

Волонтерська робота

Учнями 11 Б класу Рабим В., Перервою Р., Білим О. організована допомога людям похилого віку та інвалідам. Учні з власної ініціативи почали збір коштів, до якого долучилися вчителі, учні та сумлінні громадяни міста. В результаті було зібрано 3288 грн.

Волонтерська робота

Зустріч воїнів ветеранів Афганської війни з учнями

Відбулася зустріч воїнів ветеранів Афганської війни з учнями 11 класів. До школи завітали Шейко Ю. М., Білий В.В., Гриценко Ю.Л., Сташенко В.В., Кудрявцев В.В. – члени міської спілки ветеранів – афганців, які провели бесіду патріотичного спрямування з учнями 11 В класу.

Зустріч воїнів ветеранів Афганської війни з учнями

Альбом шкільних зустрічей випускників

Запрошуємо в країну Дитинства своїх випускників школи! Особливі вітання випускникам ювілейних років:

Альбом шкільних зустрічей випускників

ЮНІ ТУРИСТИ З ОЛЕШЕК ДОЛАЛИ ГІРСЬКІ ПЕРЕШКОДИ

м. Кривий Ріг. Саме туди відправилась команда юних туристів щоб підкорити нові вершини.

ЮНІ ТУРИСТИ З ОЛЕШЕК ДОЛАЛИ ГІРСЬКІ ПЕРЕШКОДИ

Захист персональних даних під час дистанційного навчання

Запровадження дистанційного навчання на початку пандемії спонукало педагогічних працівників швидко шукати способи, інструменти та електронні канали комунікації для його проведення і взаємодії з учнями та батьками. Цифровізація освітнього процесу й робота з технологіями дистанційного навчання вже помітно вплинула на те, як відбувається освітній процес.

Захист персональних даних під час дистанційного навчання

Батькам школярів: 20 запитань та відповідей про дистанційне навчання

Другий семестр навчального року в більшості закладів освіти розпочався з дистанційного навчання — з 8 по 24 січня включно усі заклади освіти забезпечують освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання, окрім тих, які наразі на канікулах. І хоч дистанційне навчання — вже ні для кого не новина, за результатами аналізу звернень до освітнього омбудсмена та … Продовжувати читання Батькам школярів: 20 запитань та відповідей про дистанційне навчання

Батькам школярів: 20 запитань та відповідей про дистанційне навчання

Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!»

В школі відбулося підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!» для учнів 2—10 класів. Інтелектуальні ігри між учнівськими колективами були запеклими, пізнавальними. Учні активно долучилися до виконання цікавих завдань гри «Найрозумніший». Результати змагань були несподіваними, учні розширили свій кругозір з різних напрямків наукових дисциплін. Дякуємо всім гравцям за участь в інтелектуальних іграх!

Підбиття підсумків КТС № 2 «Наука це цікаво!»

Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра»

Вихованці шкільного театрального гуртка «Зебра» ( кер. Кондратенко Н.О.) підготували виставу до Дня Св. Миколая для учнів молодших класів. Діти отримали велике задоволення від перегляду. Адміністрація закладу вітає вихованців та керівника гуртка Кондратенко Н.О. з дебютом у новому складі гуртківців. Дякуємо за чудову святкову виставу!

Вистава до Дня Св. Миколая від шкільного театрального гуртка «Зебра»

Акція «Чарівні побажання» до Дня Св. Миколая

В школі відбулася акція «Чарівні побажання» до Дня Св. Миколая. Учні молодших класів активно долучилися до акції.

Акція «Чарівні побажання» до Дня Св. Миколая

Підведення підсумків голосування за найкращий відеоролик КТС № 1 «Рідній школі 45»

З 17.11—20.11.20 р. в школі відбулося онлайн — голосування за найкращий відеоролик КТС № 1 «Рідній школі 45». Всього проголосувало 1032 учасники освітнього процесу. 7В (353 людини, 34.2%) посів І місце, 8А (272 людини, 26.4%) — ІІ місце, 10А (181 людина, 17.5%) — ІІІ місце. Дякуємо всім за участь! Вітаємо переможців солодощами!

Мрії повинні збуватися

І ось мрія гуртківців-туристів втілена у життя. У рамках програми «Спроможна школа» було виконано роботи з переобладнання (капітальний ремонт) спортивної зали Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №4 з влаштування скеледрому за адресою м. Олешки, Житлоселище,1а. Ось як виглядає сьогодні наш скеледром.

Мрії повинні збуватися

Онлайн голосування на кращій відеоролик КТС №1 “Рідній школі-45”

Шановні учасники освітнього процесу! Дякуємо учнівським колективам та класним керівникам за участь у шкільній КТС № 1 «Рідній школі-45». Для підбиття підсумків колективно-творчої справи потрібен останній крок – це онлайн голосування на кращій відеоролик.

Онлайн голосування на кращій відеоролик КТС №1 “Рідній школі-45”