bulling

Букет – замість ялинки 2019

Напередодні новорічних свят у нашій школі відбулася новорічна Акція «Букет – замість ялинки». Участь у виставці взяли учні 2-4 класів.Виставка була надзвичайно гарною, цікавою та барвистою. Дитячі “шедеври” радували око та додавали святкового настрою школярам та вчителям.Букет – замість ялинки 2019 Продовжувати читання Букет – замість ялинки 2019

Захід проти СНІДУ та лекція щодо протидії булінгу

Відбувся захід проти СНІДУ, який провів фахівець із соціальної роботи ОРЦ СССДМ Жорнік Світлана Вікторівна

Захід проти СНІДУ та лекція щодо протидії булінгу Продовжувати читання Захід проти СНІДУ та лекція щодо протидії булінгу

Мрії збуваються 2019

В школі відбувся вокальний конкурс «Мрії збуваються». Було зареєстровано 18 учнів, свято вийшло цікаве та емоційне.Мрії збуваються 2019 Продовжувати читання Мрії збуваються 2019

Захід для учнів “Голодомор 1932 – 1933рр. – біль серця України”

Відбувся захід для учнів 8 – 9 кл. «Голодомор 1932 – 1933рр. – біль серця України» присвячений Дню пам’яті  жертв голодомору та політичних репресій.Захід для учнів "Голодомор 1932 – 1933рр. – біль серця України" Продовжувати читання Захід для учнів “Голодомор 1932 – 1933рр. – біль серця України”

Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад 2019

Вітаємо переможців і призерів ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

1 Вавелюк Микола учень 4 класу, посів І місце на конкурсі, вчитель  Іванова Т.М.
2 Каспіркевич Яна учениця 5 класу, посіла І місце на конкурсі, вчитель  Марченко І.В.
3 Чиньона Дар′я учениця 8 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Висоцька Т.А.
4 Білоножко Яна учениця 9 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі (не було І місця), вчитель
 Марченко І.В.
5 Доріна Євгенія учениця 10 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі (не було І місця), вчитель Марченко І.В.

Історія України

1 Крєпишева Єлизавета учениця 8 класу, посіла І місце на конкурсі, вчитель Кошева І.М.

Географія

1 Раснейський Дмитро учень 8 класу, посів ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Науменко О.В.
2 Лазаренко Тимур учень 9 класу, посів ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Чернявська Н.М.
3 Зінченко Анна учениця  10 класу, посіла ІІІ місце на конкурсі, вчитель Чернявська Н.М.
4 Шестаков Олександр учень 11 класу, посів ІІІ місце на конкурсі, вчитель  Чернявська Н.М.

Успіху досягають ті, які наполегливо працюють, поглиблюють свої знання, вірять у себе. Віримо у майбутні перемоги!

Зустріч з Назаренко Володимиром Федоровичем

До школи завітав поет, прозаїк, член національної спілки письменників Назаренко Володимир Федорович, який ознайомив учнів 10-11 класів із своєю творчістю.Зустріч з Назаренко Володимиром Федоровичем Продовжувати читання Зустріч з Назаренко Володимиром Федоровичем

Захід до дня гідності і свободи

Для учнів 5-11 класів відбувся захід до дня гідності і свободи, на який були запрошені військовослужбовці АТО: Мальчиков А.В., Галадим В.В., Зарівний О.Г., Нагорнюк О.О., Русин О.Л. та Паламарчук В.В.

Захід до дня гідності і свободи Продовжувати читання Захід до дня гідності і свободи