bulling

Спонсорська допомога від депутата Олешківської міської ради

Адміністрація Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 висловлює щиру подяку депутату міської ради

Спонсорська допомога від депутата Олешківської міської ради

Тиждень протидії булінгу

В школі почався Тиждень протидії булінгу. Завітала до школи фахівець центру соціальної допомоги сім’ї та молоді Кавун Ж.Г. , яка для учнів 8—9 кл. провела цікаву, змістовну бесіду щодо протидії булінгу в освітньому середовищі.

Тиждень протидії булінгу

Виставка малюнків «Зупинемо булінг разом»

У рамках проведення Тижня протидії булінгу відбулася виставка малюнків: учні 5—7 кл. «Добро починається з тебе», 8—11 кл. «Зупинемо булінг разом».

Виставка малюнків «Зупинемо булінг разом»

Акція «Збережемо ліс»

В школі відбулася акція «Збережемо ліс» зі збору макулатури. Учні та батьки активно долучилися до акції та зібрали 3 тонни паперу. В результаті було зароблено 6000 грн., які будуть витрачені на потреби школи. Дякуємо хлопцям 11—Б класу за швидке завантаження зібраної макулатури до машини перевізчика вторинної сировини!

Акція «Збережемо ліс»

Подарунки від спілки АТО

До школи завітав представник спілки ООС Зарівний О.Г., який привітав з початком навчального року дітей, загиблих військовослужбовців ООС: Жарук Тихона, Чуприну Руслана, Чуприну Ілону.

Подарунки від спілки АТО

Шановні батьки!