bulling

Списки 1-х класів (2019-2020 н.р.)

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Сім’я в житті людини»

Науменко Олена Віталіївна провела виховну годину з учнями 7-Г класу на тему «Сім’я в житті людини» (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Сім’я в житті людини»

Продовжувати читання Виховна година з учнями 7-Г класу на тему «Сім’я в житті людини»

Шугалєй  Олена Юріївна  провела виховну   годину  з  учнями 8-А  класу на тему «Соціальні ролі (гендерний аспект)» (ІІ частина) (впровадження варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ»).

Продовжувати читання Виховна година з учнями 8-А класу на тему «Соціальні ролі (гендерний аспект)» (ІІ частина)

Акція з благоустрою території у лісовому масиві

Учні 9—А та 10—Б класів долучилися до акції з благоустрою території у лісовому масиві біля міста. Після закінчення суботника учасники скуштували справжній козацький куліш.

Акція з благоустрою території у лісовому масиві Продовжувати читання Акція з благоустрою території у лісовому масиві

І місце у загальнокомандному заліку

Команда нашої школи нагороджена за І місце у загальнокомандному заліку змагань районої Спартакіади школярів зі спортивного орієнтування.

І місце у загальнокомандному заліку Продовжувати читання І місце у загальнокомандному заліку

ІІ місце у загальнокомандному заліку

Команда нашої школи нагороджена за ІІ місце у загальнокомандному заліку змагань Спартакіади школярів з легкої атлетики.

ІІ місце у загальнокомандному заліку Продовжувати читання ІІ місце у загальнокомандному заліку

І місце у змаганнях Спартакіади

Команда нашої школи нагороджена за І місце у змаганнях Спартакіади допризовної молоді Олешківського району.

І місце у змаганнях Спартакіади Продовжувати читання І місце у змаганнях Спартакіади

Read the latest news about businessman Max Polyakov and FAI